» Wieści » Sandman: wiemy, kiedy ruszą prace nad 2. sezonem

Sandman: wiemy, kiedy ruszą prace nad 2. sezonem

|

Sandman: wiemy, kiedy ruszą prace nad 2. sezonem

W ubiegłym roku zadebiutował Sandman, serial Netfliksa inspirowany kultowym komiksem Neila Gaimana, którego protagonistą jest Sen, jeden z Nieskończonych. Dość długo nie było wiadomo, czy produkcja ta otrzyma kontynuację, ale ostatecznie potwierdzono, że zamówiono też jej drugi sezon.

Zdjęcia do niego, jak potwierdził Gaiman, mają zostać zrestartowane w ostatnim tygodniu listopada, po amerykańskim Święcie Dziękczynienia.

Gdy tylko zamkniemy oczy, przenosimy się do innego świata – Śnienia – w którym Sandman, Władca Snów (Tom Sturridge) nadaje kształt wszystkim naszym najgłębszym lękom i fantazjom. Gdy Władca Snów zostaje niespodziewanie schwytany i uwięziony na sto lat, pod jego nieobecność dochodzi do serii wydarzeń, które na zawsze zmieniają świat snu i świat jawy. Aby przywrócić porządek po uwolnieniu się z zasadzki, Władca Snów podróżuje przez różne światy i czasy, naprawiając swoje błędy oraz odwiedzając dawnych przyjaciół i wrogów. Po drodze spotyka różne nowe – kosmiczne i ludzkie – istoty.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Sandman – na podstawie popularnej serii komiksów stworzonej dla DC przez Neila Gaimana – to mroczna opowieść o przygodach Władcy Snów, w której w dziesięciu epickich odcinkach przeplatają się nowoczesna mitologia i dark fantasy. Twórcami i producentami wykonawczymi serialu są  Neil Gaiman, showrunner Allan Heinberg i David S. Goyer.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Neil Gaiman | Sandman


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.