» Wieści » Sandman pokazany na nowym zwiastunie

Sandman pokazany na nowym zwiastunie

24-07-2022 16:03 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Sandman pokazany na nowym zwiastunie

W sieci zamieszczono nową oficjalną zapowiedź Sandmana, serialu Netfliksa inspirowanego kultowym komiksem Neila Gaimana, którego protagonistą jest Sen, jeden z Nieskończonych. Data premiery serialu została wyznaczona na 5 sierpnia bieżącego roku – zachęcamy do zapoznania się ze zwiastunem.

Gdy tylko zamkniemy oczy, przenosimy się do innego świata – Śnienia – w którym Sandman, Władca Snów (Tom Sturridge) nadaje kształt wszystkim naszym najgłębszym lękom i fantazjom. Gdy Władca Snów zostaje niespodziewanie schwytany i uwięziony na sto lat, pod jego nieobecność dochodzi do serii wydarzeń, które na zawsze zmieniają świat snu i świat jawy. Aby przywrócić porządek po uwolnieniu się z zasadzki, Władca Snów podróżuje przez różne światy i czasy, naprawiając swoje błędy oraz odwiedzając dawnych przyjaciół i wrogów. Po drodze spotyka różne nowe – kosmiczne i ludzkie – istoty.

Sandman – na podstawie popularnej serii komiksów stworzonej dla DC przez Neila Gaimana – to mroczna opowieść o przygodach Władcy Snów, w której w dziesięciu epickich odcinkach przeplatają się nowoczesna mitologia i dark fantasy. Twórcami i producentami wykonawczymi serialu są  Neil Gaiman, showrunner Allan Heinberg i David S. Goyer.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Neil Gaiman | Sandman


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.