» Wieści » Sandman już na Netfliksie

Sandman już na Netfliksie

05-08-2022 12:58 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Sandman już na Netfliksie

Od dziś możemy oglądać Sandmana, serial Netfliksa inspirowany kultowym komiksem Neila Gaimana, którego protagonistą jest Sen, jeden z Nieskończonych. Pierwszy sezon składa się z 10 odcinków, a w roli głównej wystąpił Tom Sturridge.

Gdy tylko zamkniemy oczy, przenosimy się do innego świata – Śnienia – w którym Sandman, Władca Snów (Tom Sturridge) nadaje kształt wszystkim naszym najgłębszym lękom i fantazjom. Gdy Władca Snów zostaje niespodziewanie schwytany i uwięziony na sto lat, pod jego nieobecność dochodzi do serii wydarzeń, które na zawsze zmieniają świat snu i świat jawy. Aby przywrócić porządek po uwolnieniu się z zasadzki, Władca Snów podróżuje przez różne światy i czasy, naprawiając swoje błędy oraz odwiedzając dawnych przyjaciół i wrogów. Po drodze spotyka różne nowe – kosmiczne i ludzkie – istoty.

Sandman – na podstawie popularnej serii komiksów stworzonej dla DC przez Neila Gaimana – to mroczna opowieść o przygodach Władcy Snów, w której w dziesięciu epickich odcinkach przeplatają się nowoczesna mitologia i dark fantasy. Twórcami i producentami wykonawczymi serialu są  Neil Gaiman, showrunner Allan Heinberg i David S. Goyer.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Sandman


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.