» Wieści » RoboCop 2.0 z problemami

RoboCop 2.0 z problemami

|

RoboCop 2.0 z problemami
Darren Aronofsky wciąż ma nadzieję wskrzesić postać RoboCopa w swoim filmie, który jednak wciąż nie dostaje od MGM zielonego światła. Problemy finansowe i filmy, które studio chce wypuścić (jak James Bond 23 i Hobbit) spychają produkcję na dalszy plan.

Twórca tak wysoko cenionych obrazów jak Pi, Requiem dla Snu czy Zapaśnik, wciąż ma nadzieję, że któregoś dnia uda mu się rozpocząć zdjęcia do filmu. Dodaje też, że David Self napisał świetny scenariusz.
Źródło: Movie Web
Tagi: Darren Aronofsky | Robocop


Czytaj również

Mother!
Mamo, dlaczego?
- recenzja
Robocop
Cybernetyczny glina w nowej odsłonie
- recenzja
Noe #04: Kto przeleje krew
Nie-boska historia ocalenia
- recenzja
Noe #02: Wszystko, co pełza po ziemi
Twórcza interpretacja Potopu
- recenzja

Komentarze


~fan

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+2
Robocop 2 to został nakręcony przez zmarłego niedawno Irvina Kershnera, mylicie remake z sequelem. MGM nie ma problemów finansowych, tylko złożyło pozew do sądu o ogłoszenie upadłości wytwórni, a to znacząca różnica. Imię David pisze się z dużej litery.
03-12-2010 07:51
Umbra
   
Ocena:
0
Poprawione, dzięki za wpis. To, że MGM złożyło pozew o upadłość może zostać tak odebrane, na różnych portalach pisze się o problemach finansowych.
Pozdro.
03-12-2010 10:56
rajmund
   
Ocena:
0
A "Reqiuem" pisze się "Requiem".
03-12-2010 10:57
~fan

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Umbra - jakby MGM miało problemy finansowe to by nie wyprodukowało już żadnego filmu. Pojawiły się dwie opcję przejęcia wytwórni, z czego MGM wybrało atrakcyjniejszą, złożyło pozew o upadłość, a reszta to już formalność. W innym przypadku Hobbita byśmy nie ujrzeli na oczy. Problemy finansowe to ma studio, którego filmy przynoszą straty, a MGM to bankrut.
03-12-2010 11:26
Umbra
   
Ocena:
0
rajmund dzięki, oczywiście wiem, że imiona pisze się z dużej litery jak i w jaki sposób należy pisać słowo requiem : ] News był pisany w późnych porach i wyskoczyło kilka literówek, dzięki za wpisy.
03-12-2010 11:36

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.