» Wieści » Ralph demolka i ferajna

Ralph demolka i ferajna

29-09-2012 01:01 | Mateusz 'Umbra' Nowak

Ralph demolka i ferajna
Zapraszamy do obejrzenia grafik z nowej animacji Disneya - Ralph demolka.

Opis dystrybutora:

Akcja filmu rozgrywa się wewnątrz 8-bitowej gry stojącej w jednym z wielu salonów z automatami. Jej głównym bohaterem jest czarny charakter Ralf Demolka, który ma za zadanie przy każdym włączeniu gry niszczyć komputerowe miasto. Jego przeciwieństwem jest Felix, który naprawia to, czego dotknął się Demolka. Nikt nie kocha "tego złego", za to wszyscy komplementują nieskazitelnego Felixa. Ralf, chcąc odmienić swój los, szansy upatruje w nowo przybyłej do salonu grze.

Potajemnie wkrada się do jej wnętrza. Chce udowodnić swój heroizm i odnaleźć szczęście, jednak własnej natury nie udaje mu się oszukać. Niszczy wszystko wokół i przez przypadek uwalnia śmiertelnego wroga, który zagraża wszystkim grom w salonie. Czy Ralfowi uda się odwrócić serię niefortunnych zdarzeń i zostać bohaterem, zanim ujrzy słynne "game over"?


Bohaterom animacji głosów użyczyli m.in. John C. Reilly, Jane Lynch i Jack McBrayer. Reżyserii podjął się Rich Moore. Polska premiera została zapowiedziana na 18 stycznia przyszłego roku.Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: movieweb
Tagi: Rich Moore | Ralph demolka | John C. Reilly | Jane Lynch | Jack McBrayer


Czytaj również

Ralph Demolka
Współczesne Toy Story, czyli rodzinne kino o grach
- recenzja
Zwierzogród
Królik i lis ścigają złoczyńców
- recenzja
2013: Top 5 filmów
Podsumowanie najlepszych filmów minionego roku

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.