» Wieści » Prequel Cowboy Bebop w wersji książkowej już w sprzedaży

Prequel Cowboy Bebop w wersji książkowej już w sprzedaży

20-12-2021 11:05 | Radosław 'radomir' Czaja

Prequel Cowboy Bebop w wersji książkowej już w sprzedaży

Za sprawą wydawnictwa Nowa Baśń na księgarskie półki trafiła inspirowana serialem aktorskim od Netfliksa powieść Cowboy Bebop. Requiem dla Czerwonej Planety autorstwa Seana Cummingsa. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem.

Opis:

Kosmos w odległej przyszłości to niebezpieczne miejsce. Wszechświatem rządzi gang Czerwonego Smoka. Życie ponad prawem dla jego członków jest całkiem przyjemne.

Pieniądze, kobiety, hazard - wszystko pod ręką! No, może nie dla każdego... Dla dwójki nowicjuszy z Tharsis City mafijny żywot jest daleki od splendoru. Spike Spiegel i Vicious, bo właśnie o nich mowa, na długo zanim stali się śmiertelnymi wrogami, byli dwójką przyjaciół mozolnie pnących się po szczeblach kryminalnej kariery. Gdy wreszcie pojawia się szansa wykonania roboty dla szefa, wiedzą, że to ich być albo nie być w przestępczej organizacji. I to dosłownie. Muszą tylko dostarczyć komuś walizkę. Niby banalnie prosta robota, więc co może pójść nie tak?

Netflix przyjął pod swoje skrzydła adaptację aktorską kultowego dzieła anime Cowboy Bebop japońskiego studia Sunrise! Książka stanowiąca prequel serialu znakomicie mierzy się z legendą, co razem daje piorunującą dawkę adrenaliny!

Wydawnictwo: Nowa Baśń
Tytuł oryginału: Cowboy Bebop: A Syndicate Story: Red Planet Requiem
Data wydania: grudzień 2021
ISBN: 978-83-8203-134-8
Oprawa: miękka
Format: 140 x 205
Liczba stron: 304
Cena: 39,90 zł
Rok wydania oryginału: 2021

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Cowboy Bebop | Sean Cummings


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.