» Wieści » Pokazano zwiastun serialu Y - Ostatni z mężczyzn

Pokazano zwiastun serialu Y - Ostatni z mężczyzn

06-08-2021 08:45 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Pokazano zwiastun serialu Y - Ostatni z mężczyzn

W sieci zamieszczono zwiastun serialu aktorskiego opartego na serii komiksów Y - Ostatni z mężczyzn autorstwa Briana Vaughana i Pii Guerry, wydawanych w Polsce przez Egmont. Data premiery serialu została wyznaczona na 13 września bieżącego roku.

W roli głównej wystąpi Ben Schnetzer, a poza nim w obsadzie znajdą się także Diane Lane, Imogen Poots, Lashana Lynch, Juliana Canfield, Marin Ireland i Amber Tamblyn.

Oto zarys fabuły komiksu:

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

W roku 2002 następuje katastrofa - w jednej chwili wymierają wszystkie ssaki płci męskiej, w tym samce rodzaju ludzkiego. Nie wiadomo, co jest przyczyną tragedii. Kobiety zostają same - ale wcale nie oznacza to, że wraz z mężczyznami odchodzą do historii przestępstwa i wojny. Świat popada w krwawy chaos. Okazuje się jednak, że z niezrozumiałych powodów nadal żyją dwudziestoparoletni iluzjonista Yorick Brown oraz jego małpa - również samiec - Ampersand. Po dwóch miesiącach młodzieniec postanawia wyjechać z Nowego Jorku, by odnaleźć matkę i siostrę. Potem ma zamiar ruszyć aż do Australii, gdzie przebywa jego ukochana. Nie bierze jednak pod uwagę, że jako ostatni mężczyzna na Ziemi stał się celem dla wielu organizacji feministycznych i wywiadowczych. Co więcej, może też być kluczem do odkrycia tajemnicy wyginięcia swojej płci. Rozpoczyna się długa, pełna niebezpieczeństw i walki podróż Yoricka.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Y - Ostatni z mężczyzn


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.