» Wieści » Pierwsza zapowiedź thrillera sc-fi Looper

Pierwsza zapowiedź thrillera sc-fi Looper

09-04-2012 21:19 | Jakub 'Fiszer' Krakowiak

Pierwsza zapowiedź thrillera sc-fi Looper
Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi teasera najnowszego science fiction thrillera Riana Johnsona (Niesamowici bracia Bloom) pod tytułem Looper. Gwiazdami filmu są Joseph Gordon-Levitt i Bruce Willis, którzy grają tą samą postać. Premiera filmu zaplanowana jest na 28 września.

Obraz opowie o świecie przyszłości, w którym podróże w czasie są możliwe, lecz stanowią praktykę nielegalną i obecną wyłącznie na czarnym rynku. Są one wykorzystywane przez mafię w celu pozbywania się niewygodnych jednostek. Ofiara zostaje wysłana trzydzieści lat w przeszłość, gdzie oczekuje jej zabójca na zlecenie. Sytuacja komplikuje się, gdy kolejnym celem opłacanego przez gangsterów mordercy okazuje się być jego starsze wcielenie.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: MovieWeb
Tagi: Looper | Joseph Gordon-Levitt | Bruce Willis


Czytaj również

Looper - pętla czasu [DVD]
Było dobrze, jest lepiej... co będzie dalej?
- recenzja
Looper
Poplątane ścieżki czasu?
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

New_One
   
Ocena:
0
Zapowiedź teasera to doskonały przykład tego, w jak niefajne ścieżki zmierza dziś marketing. Póki chodzi jedynie o odliczanie czasu do zapowiedzianej przez twórców daty wypuszczenia trailera do sieci (vide: Prometeusz), jest to dla mnie względnie zrozumiałe. Ale kręcenie filmików zwiastujących zwiastun? o_O'
09-04-2012 22:59
Grom
   
Ocena:
0
Filmik jest już niedostępny
10-04-2012 15:54
Fiszer
   
Ocena:
0
link podmieniony, dzięki za zwrócenie uwagi.
10-04-2012 16:35
~garfields

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Strasznie ograniczone myślenie mają scenarzyści, banalny pomysł na pętle czasową oraz równie bzdurny na wykorzystanie możliwości cofania się w czasie
11-04-2012 14:26
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
No, ~garfields wie, bo pisze scenariusze do dużo ambitniejszych filmów, które zgarniają nagrody, kasują box office i przynoszą sławę i chwałę aktorom i reżyserom.
11-04-2012 14:30

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.