» Wieści » Peryferal od Amazona skasowany, 2. sezonu nie będzie

Peryferal od Amazona skasowany, 2. sezonu nie będzie

|

Peryferal od Amazona skasowany, 2. sezonu nie będzie

Choć już jakiś czas temu zapowiedziano, że postanie drugi sezon Peryferala, Amazon ostatecznie zmienił zdanie, podejmując decyzję o skasowaniu serii.

Jesienią ubiegłego roku wyemitowano Peryferal, serial oparty na powieści science fiction o tym samym tytule autorstwa Williama Gibsona, którego producentami wykonawczymi byli Jonathan Nolan i Lisa Joy (Westworld).

Nieoficjalnie mówi się o tym, że przyczyną jest trwający obecnie strajk scenarzystów, którego jednym z efektów jest to, iż potencjalny drugi sezon Peryferala wypuszczono by dopiero parę lat po emisji pierwszego, co wymagałoby większych środków finansowych na marketing – z tego też powodu dla Amazona bardziej opłacalne ma być zupełne skasowanie produkcji.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

W roli głównej wystąpiła Chloë Grace Moretz jako Flynne Fisher.

Opis książki:

Druga przyszłość, za siedemdziesiąt lat, jest dla Willa Nethertona dobra. Jest dobra dla wszystkich bogaczy, a poza bogaczami na Ziemi nie został prawie nikt.

Dwie przyszłości dzieli kataklizm, którego nikt nie rozpoznał, aż było za późno. Łączy chiński serwer, którym informacja może podróżować w czasie. I morderstwo pięknej celebrytki lubiącej nieodpowiednie towarzystwo.

W grze? Wirtualne? A może jednak nie?

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Deadline
Tagi: Amazon | Peryferal | William Gibson


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.