» Wieści » Percy Jackson i bogowie olimpijscy - serial zadebiutuje w grudniu

Percy Jackson i bogowie olimpijscy - serial zadebiutuje w grudniu

|

Percy Jackson i bogowie olimpijscy - serial zadebiutuje w grudniu

Już w przyszłym miesiącu na platformie streamingowej Disney+ zadebiutuje serial aktorski Percy Jackson i bogowie olimpijscy, będącym kolejną adaptacją popularnego cyklu młodzieżowego autorstwa Ricka Riordana. W związku ze zbliżającą się premierą, w sieci zamieszczono nowy, oficjalny zwiastun tej produkcji – zachęcamy do oglądania.

W rolach głównych wystąpią Walter Scobell, Aryan Simhadri i Leah Sava Jeffries, a data premiery została wyznaczona na 20 grudnia 2023 roku. Rick Riordan zapowiedział także, że serial rozwinie wiele wątków z książek i doda elementy, których w nich wcześniej nie było.

 

Oto zarys fabuły pierwszej części serii:

Wiecie co, wcale nie chciałem być herosem półkrwi. Nie prosiłem się o to, żeby być synem greckiego boga. Byłem zwyczajnym dzieckiem: chodzącym do szkoły, grającym w koszykówkę i jeżdżącym na rowerze. Nic szczególnego. Dopóki przez przypadek nie wyparowałem nauczycielki matmy. Wtedy się zaczęło. Teraz zajmuję sie walką na miecze, pokonywaniem potworów, w czym pomagają mi przyjaciele, a poza tym staram się po prostu przeżyć. Przedstawiam wam opowieść o tym, jak Zeus, bóg niebios, uznał, że ukradłem mu piorun - a rozgniewany Zeus to naprawdę spory problem.

Czy Percy zdoła znaleźć piorun zanim rozpęta się wielka wojna bogów?

Co by było, gdyby Bogowie Olimpijscy wciąż żyli w XXI wieku? Co by było, gdyby nadal zakochiwali sie w śmiertelnikach i śmiertelniczkach i mieli z nimi dzieci, z których mogą wyrosnąć wielcy herosi - jak Tezeusz, Jazon czy Herakles?

Jak to jest być takim dzieckiem?

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Percy Jackson i bogowie olimpijscy | Percy Jackson | Percy Jackson and the Olympians


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.