Outpost 2
» Pana Magorium cudowne Emporium

Pana Magorium cudowne Emporium

Dodała: Iwona 'Ivrin' Kusion

Pana Magorium cudowne Emporium
7.1
Ocena użytkowników
Średnia z 5 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0

Dodaj do swojej listy:
chcę obejrzeć
kolekcja
Reżyseria: Zach Helm
Scenariusz: Zach Helm
Muzyka: Patrick Doyle
Zdjęcia: Roman Osin
Obsada: Dustin Hoffman, Natalie Portman, Jason Bateman, Zach Mills
Kraj produkcji: Kanada, USA
Rok produkcji: 2007
Data premiery: 30 listopada 2007
Czas projekcji: 94 min.

%DANE%

Molly Mahoney nigdy nie kończyła mnóstwa rzeczy, które zaczynała. Choć jej życie dwudziestopięciolatki pełne jest radości i zabawy, nie doszła do żadnego konkretnego punktu. Jej droga składa się z kilku początków, paru środków, ale ani jednego końca.

Mahoney (Natalie Portman) uwielbia pracę menedżerki w Pana Magorium Cudownym Emporium, najbardziej niesamowitym, magicznym i najbardziej zaskakującym sklepie z zabawkami na świecie. To miejsce aż po sufit wypełnione jest miriadami Cotozarzeczy, Jaktodziałanek i Patrzciejakichcudaków, od klocków po dopasowane do dziecięcych rozmiarów laboratoria naukowe. Między tymi niewiarygodnymi wynalazkami są dziecięce pojazdy, drabiny Jakubowe, boliwijskie gumowe liny do skakania oraz maszyna zamieniająca dobrze odrobione prace domowe w fantastyczne zabawki.

Cudowne Emporium należy do Edwarda Magorium (Dustin Hoffman), który sam określa się mianem "impresaria zabawek, wielbiciela cudów i wyspecjalizowanego nosiciela obuwia". Siwy, wielkooki pan Magorium skończył 243 lata nie starzejąc się jednak ani o dzień od swoich 63. urodzin. Przez niemal 114 lat był właścicielem sklepu i dostarczał dzieciom w każdym wieku wszelkich wspaniałości i magii. Nadszedł jednak czas na przekazanie magicznej różdżki niezbyt tym zachwyconej pannie Mahoney, która nagle musi stanąć twarzą w twarz z sytuacją, jakiej się nie spodziewała i cały czas podświadomie bała.

(pressbook)

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.