» Wieści » Odmieniec - pokazano zwiastun serialu na podstawie powieści grozy

Odmieniec - pokazano zwiastun serialu na podstawie powieści grozy

|

Odmieniec - pokazano zwiastun serialu na podstawie powieści grozy

W ubiegłym roku do sprzedaży w Polsce trafiła powieść grozy Odmieniec autorstwa Victora LaValle, a już wkrótce na platformie streamingowej Apple+ zadebiutuje serial aktorski inspirowany książką – zachęcamy do obejrzenia trailera!

W rolach głównych wystąpią LaKeith Stanfield i Clark Backo, a poza nimi w obsadzie znajdą się także Adina Porter, Samuel T. Herring, Alexis Louder i Jared Abrahamson. Data premiery serii została zaplanowana na 8 września 2023 roku.

Oto zarys fabuły książki:

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Ojciec Apollo Kagwy zniknął, kiedy ten był jeszcze dzieckiem. Zostawił po sobie tylko nawracające koszmary senne i kartonowe pudło z napisem Improbabilia. Dziś Apollo odnosi sukcesy w zawodzie antykwariusza, założył też własną rodzinę – po tym jak zakochał się w bibliotekarce imieniem Emma, ożenił się z nią i doczekali się dziecka. Nic, tylko żyć długo i szczęśliwie.

Jednakże w miarę jak stopniowo wpadają w koleiny rodzicielstwa, narastające zmęczenie i codzienne troski odciskają na nich swoje piętno. Emma pomału staje się coraz bardziej nieobliczalna, aż wreszcie pewnego dnia dopuszcza się rzeczy absolutnie niewyobrażalnej i Apollo wyrusza w szaloną, fantastyczną podróż po baśniowym Nowym Jorku w poszukiwaniu żony i syna, których już nie poznaje.

 


 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Victor LaValle | Odmieniec


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.