» Wieści » Odejdź! dostępne na platformach streamingowych

Odejdź! dostępne na platformach streamingowych

|

Odejdź! dostępne na platformach streamingowych

24 listopada na platformy streamingowe trafił horror Odejdź! –  przerażająca historia o konfrontacji z demonami przeszłości. Film można zobaczyć na platformach: Premiery Canal+, Player.pl, Polsat Box Go, Rakuten TV, Playnow.pl, Cineman, Orange, Vectra.

Pewnej deszczowej nocy na cmentarzu w Stanach Zjednoczonych policjant znajduje porzucone niemowlę. Dziewczynka jest owinięta w kocyk z satanistycznymi symbolami, a na szyi ma zawieszony wilczy krzyż. Przy dziecku nie pozostawiono żadnej wiadomości.

20 lat później dorosła już Hunter sama musi rozwiązać tajemnicę swojego porzucenia i tożsamości biologicznych rodziców. Testy genetyczne, kocyk oraz wilczy krzyż to tropy prowadzące do Norwegii. Hunter jest coraz bliżej odkrycia przerażającej prawdy, jednak pojawiająca się w jej wizjach mroczna postać ostrzega ją: ODEJDŹ!

Odejdź! to debiut reżyserski Alexa Herrona, który znany jest ze swoich wcześniejszych dokonań u boku takich artystów jak Kylie Minogue, Aviici, Kesha czy też Taio Cruz Film powstał na podstawie scenariusza wielokrotnie nagradzanego scenarzysty Thomasa Moldestada (Hotel Zła 1 i 2).

Chcę Cię wciągnąć w tę opowieść, sprawić, być się zaangażował i zadziwił. Potem chcę cię przeciągnąć przez piekło, którego doświadcza główna bohaterka, abyś poczuł jej udrękę w procesie poznawania prawdy o tym, kim jest. – opowiada reżyser Alex Herron.

Alex Herron jako reżyser wykorzystał swój warsztat oraz zmysł obserwacji i zamienił oryginalny scenariusz w wyjątkowe kino gatunkowe, tworząc zarówno przerażającą, jak i głęboko emocjonalną historię. – podkreśla Dave Spilde, producent z ramienia Trollbound Entertainment.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Odejdź! | Alex Herron | Thomas Moldestad


Czytaj również

Komentarze


82284

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Dziwne, ale nie widze tego filmu w bibliotece Playera
27-11-2023 16:47
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
+1

Informacja przekazana przez dystrybutora, nie ręczę, że faktycznie film jest już dodany na wszystkich tych platformach. Pewnie mogą być jakieś opóżnienia.

27-11-2023 22:24

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.