» Wieści » Obsada Facetów w czerni 3 - dwa nowe nazwiska

Obsada Facetów w czerni 3 - dwa nowe nazwiska

31-10-2010 01:36 | Kamil 'New_One' Jędrasiak

Obsada Facetów w czerni 3 - dwa nowe nazwiska
Do obsady zaplanowanej na 2012 rok trzeciej części Facetów w czerni dołączyły dwie nowe "gwiazdy": Betty White i Nicole Scherzinger.

Pierwsza z nich to aktorka kojarzona głównie z komediowymi rolami w filmach takich jak Narzeczony mimo woli czy To znowu ty. Druga, Nicole Scherzinger, znana jest głównie ludziom preferującym muzykę popularną i - może przede wszystkim - telewidzom stacji muzycznych (jest m.in. liderką zespołu The Pussycat Dolls).

Wszystkich tych, którzy na wieść o zaangażowaniu Scherzinger w projekt postawili na nim krzyżyk, być może uspokoi nieco fakt, że rola przydzielona owej pop-gwiazdce jest zaledwie drobnym epizodem.

Na chwilę obecną, oficjalnie potwierdzono następujących członków obsady: Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin, Jemaine Clement, Emma Thompson, Alec Baldwin, Betty White, Nicole Scherzinger.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: SuperHeroHype
Tagi: Nicole Scherzinger | Betty White | Men in Black | Men in Black 3


Czytaj również

Komentarze


earl
   
Ocena:
0
Ta Nicole jest bardzo ładna. Czyżby twórcy zamierzali zrobić jakiś romansik między nią a Willem Smithem?
31-10-2010 19:05
New_One
   
Ocena:
0
O ile mi wiadomo, Nicole zagra raczej drobny czarny charakter(ek), a jej krótki występ na ekranie zwieńczy śmierć. Aczkolwiek, kto wie, czy najpierw nie uwiedzie np. agenta Smitha...ekhm, agenta Jaya. ;]
02-11-2010 10:00

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.