» Wieści » Nowy zwiastun Gwiezdnych wojen

Nowy zwiastun Gwiezdnych wojen

|

Nowy zwiastun Gwiezdnych wojen

Opublikowany został drugi zwiastun Przebudzenia Mocy, czyli zapowiedzianej na grudzień bieżącego roku VII części Gwiezdnych wojen. Zapraszamy do obejrzenia.

 

Tagi: Star Wars | Gwiezdne wojny | Gwiezdne Wojny Epizod VII | the force awaknes | Przebudzenie Mocy


Czytaj również

Komentarze


Kamulec
   
Ocena:
+5

Moim zdaniem ten materiał pokazuje film w o wiele lepszym świetle niż poprzedni. Wygląda mi na powtórkę z tego, co było w serii dotąd, ale że do Gwiezdnych wojen ciągnie mnie głównie sentyment, to dla mnie plus.

17-04-2015 01:14
Rockas
   
Ocena:
0

O tak. Ten trailer zdecydowanie ciekawszy od poprzedniego. No i jest Han i Chewy ;)

17-04-2015 07:47
Cherokee
   
Ocena:
0

Będę niewiernym Tomaszem i nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. Do dziś pamiętam jak się jarałem oglądając trailery do Mrocznego Widma. Wszyscy się jarali. No a wyszło to co wyszło...

17-04-2015 08:26
Exar
   
Ocena:
0
Noo, będzie dobre :)
17-04-2015 09:02
Hangman
   
Ocena:
0

Mroczne Widmo mi się podobało. Jak teraz patrzę na Hana Solo, to śmiem twierdzić, iż to nie będzie dobry film... :D

17-04-2015 10:54
Adeptus
   
Ocena:
+2

@ Hagman

Mroczne Widmo mi się podobało.

Przeginasz, jak trollujesz, to zachowaj choć minimum wiarygodności.

17-04-2015 11:10
Exar
   
Ocena:
0
@ Adeptus "Przeginasz, jak trollujesz, to zachowaj choć minimum wiarygodności."

Mi też się podobały 3 pierwsze części. Oczywiście nie miały oceanu magii, które miały IV-VI, ale miały ciągle wiadra tej magii. A przede wszystkim opowiadały o moim ukochanym świecie.
17-04-2015 14:57
Hangman
   
Ocena:
0

Atak Klonów był akurat słaby.

17-04-2015 15:19
Adeptus
   
Ocena:
+1

Tak na poważnie, to Mroczne Widmo jest mi w sumie obojętne, Atak Klonów ma żenujący wątek romantyczny i żenującą intrygę (Hmm, armia klonów płatnego zabójcy, pracującego dla wrogów Republiki, wyszkolona przez owego zabójcę, na planecie, na której ów zabójca mieszkał do swojej śmierci - bierzemy!). Zemstę Sithów lubię - fajne walki i dużo Palpatine'a, którego lubię, no i miło, jak choć raz Ci dobrzy wygrywają, a zapluty karzeł reakcji Yoda musi uciekać na bagno, gdzie jego miejsce.

17-04-2015 15:31
etcposzukiwacz
   
Ocena:
+1

@ Adeptus

Atak Klonów ma żenujący wątek romantyczny

A to niby czemu żenujący? To że brak u ciebie zapotrzebowania na romantyczne, zakazane uczucie na ekranie nie oznacza, że dla innych ludzi jest to żenujące. Ja tu widzę dość powszechny problem rpgowców. Zabijanie jest fajne, ale uczucia (zwłaszcza miłość) przerażają.  

 … żenującą intrygę (Hmm, armia klonów płatnego zabójcy, pracującego dla wrogów Republiki, wyszkolona przez owego zabójcę, na planecie, na której ów zabójca mieszkał do swojej śmierci - bierzemy!).

Z ciekawości zapytam a co mieliby z ta armią zrobić po jej odkryciu? Uderzyć na nią? Jakimi siłami? Zostawić w spokoju i czekać aż zostanie użyta przez wrogów? Znaleźli narzędzie i go użyli. To dość oczywiste działanie.    

17-04-2015 17:43
Adeptus
   
Ocena:
+2

@ etcoposzukiwacz

A to niby czemu żenujący? To że brak u ciebie zapotrzebowania na romantyczne, zakazane uczucie na ekranie nie oznacza, że dla innych ludzi jest to żenujące.

Ok, sama idea wątku nie była zła - wiadomo, że Luke i Leia skądś się muszą wziąć, a łamanie celibatu przez Anakina dodatkowo wpływa na jego wyobcowanie z Zakonu - ale wykonanie było żenujące.

Ja tu widzę dość powszechny problem rpgowców. Zabijanie jest fajne, ale uczucia (zwłaszcza miłość) przerażają.  

Ale dlaczego zakładasz, że to dla mnie problem? To problem dla otoczenia ;)

Z ciekawości zapytam a co mieliby z ta armią zrobić po jej odkryciu? Uderzyć na nią? Jakimi siłami? Zostawić w spokoju i czekać aż zostanie użyta przez wrogów? Znaleźli narzędzie i go użyli. To dość oczywiste działanie.    

Na pewno traktować ją z dużą dozą nieufności. Oni wyrażają zero wątpliwości, kompletnie nikomu nawet przez myśl nie przyjdzie, że coś jest nie tak. Nie chodzi o to, że tej armii użyli, tylko, że zrobili to w sposób bezrefleksyjny.

To skrajna głupota - już nie mówiąc, że hipokryzja. Republika używa armii niewolników o wypranych mózgach. Separatyści oszczędzają życie swoich "ludzi", istoty żywe służą głównie jako specjaliści (piloci itd.) jako mięsa armatniego używają maszyn. Ale to Separatyści są źli.

17-04-2015 17:56
banracy
   
Ocena:
+1

@etcposzukiwacz

>Ja tu widzę dość powszechny problem rpgowców. Zabijanie jest fajne, ale uczucia (zwłaszcza miłość) przerażają. 

Jak przystało na prawdziwego fanboya zupełnie ignorujesz fakt, że wątek romansowy był też w starej trylogii, tylko po prostu był dobrze napisany. Przecież to niemożliwe, żeby prequele były przeciętnymi i trochę nudnawymi filmami, po prostu ci wszyscy ludzie, którym się nie podobali to wąchający własne pierdy troglodyci, którzy boją się miłości i mieszkają w piwnicy. Tylko elita jest w stanie docenić geniusz Georga Lucasa. 

17-04-2015 18:21
etcposzukiwacz
   
Ocena:
0

@ banracy: Jak przystało na prawdziwego fanboya

Ale skąd u ciebie pomysł, że nim jestem?

wąchający własne pierdy troglodyci,

Nerwowy z ciebie człowiek i trochę mało kulturalny. Jakie to smutne :( 

17-04-2015 18:32
banracy
   
Ocena:
+1

@etcposzukiwacz

Bo zwykli ludzie rozmawiają o filmach, a nie starają się implikować, że dyskutanci są w ten czy inni sposób ułomni. Może cię to zwali z nóg, ale można lubić wątki romantyczne (i romanse) i równocześnie uważać ten z Ataku Klonów za słaby. 

17-04-2015 18:35
etcposzukiwacz
   
Ocena:
0

@ banracy: Bo zwykli ludzie rozmawiają o filmach, a nie starają się implikować, że dyskutanci są w ten czy inni sposób ułomni.

Uroczyście oświadczam, że pisząc że wypowiedz banracy jest mało kulturalna, absolutnie nie miałem na myśli, że jest on osobą ułomną.  

17-04-2015 18:44
etcposzukiwacz
   
Ocena:
0

Czy któryś z was tak uczuciowo reagował? Nie? To co z was za fani?! :(

http://deser.pl/deser/1,111858,17772530,Matthew_McConaughey_reaguje_na_nowy_zwiastun__Gwiezdnych.html#Prze

17-04-2015 20:23
Kamulec
    Komunikat administracji
Ocena:
0

Zniknąłem kilka komentarzy. Proszę o pozostanie przy tematyce związanej z wieścią.

17-04-2015 20:25
banracy
   
Ocena:
0

@etcposzukiwacz

Mam na myśli implikowanie, że krytycy narzekają na romanse bo się boją emocji a nie dlatego, że ten konkretny wątek romansowy jest kiepski. 

@Kamulec

Sorry, ża kontynuowanie offtopu ale musiałem sklaryfikować.

17-04-2015 20:28
Agrafka
   
Ocena:
+1

Nowa część zapowiada się nie najgorzej. Może już niedługo będę mogła powiedzieć, że seria składa się z 4 części, a nie tylko 3 jak dotychczas.​ Wątek romantyczny (uwielbiam wątki romantyczne) był płytki, marnie odegrany i w większości bezsensowny. Lepsze widziałam w reklamach rafaello.

18-04-2015 13:17
Vukodlak
   
Ocena:
+2

płytki, marnie odegrany i w większości bezsensowny

Najlepsza recenzja The Phantom Menace, Attack of the Clones i Revenge of the Sith jaką w życiu czytałem. Mniej więcej tyle warte są te filmy i cały bagaż nowej trylogii.

18-04-2015 15:04

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.