» Wieści » Nowy polski serial o zombie

Nowy polski serial o zombie

14-02-2014 12:47 | Nikczemniuk

Nowy polski serial o zombie

"Pierwszy polski serial na światowym poziomie? W dodatku za darmo w Internecie? Tak!" - tymi słowami reklamują swój produkt twórcy. Co z tego wyniknie, przekonać możemy się już wkrótce. Nadchodzi Horda.

Twórcą projektu jest Wiktor Kiełczykowski, który wraz ze studiem produkcyjnym Lake Love Productions wystartował dla swojej inicjatywy crowdfundingową zbiórkę funduszy w serwisie Polak potrafi . Projekt internetowego serialu Horda, bo o nim mowa, wspierać można jeszcze przez 45 dni. Jak wynika z opisu przedsięwzięcia, ma on być postapokaliptyczną wizją przyszłości, w której przeżyć zdołają tylko najlepsi.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Zarys fabuły przedstawia poniższy opis twórców:

Ponad dekadę po ataku śmiercionośnej pandemii, cywilizowany świat popadł w ruinę. Ostatnim ludziom ze zdziesiątkowanej populacji nie udało się jednak odbudować naszej cywilizacji. Chaos i anarchia na ulicach zamienił się w błogą ciszę. Nie ma już realnego zagrożenia chorobą ponieważ zarażeni, nie mając pożywienia, w olbrzymiej większości wymarli. Człowiek przestał być istotą stadną, grupowe więzi międzyludzkie zanikły. Walka o przetrwanie ludzi z zarażonymi zmieniła w walkę człowieka z człowiekiem. Serial „Horda”  opowiada o ludziach, którzy stracili już nadzieje na powrót do normalności i skupili się głównie na swoim „tu i teraz”. Jednak przypadkowych bohaterów, którzy nie mają ze sobą za wiele wspólnego, powoli zaczyna łączyć przeznaczenie. 

 Źródło: Strona projektu "Horrda" w serwisie Polak potrafi

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: PolakPotrafi.pl
Tagi: crowdfunding | Polak Potrafi | Horda | Lake Love Procuctions | Wiktor Kiełczykowski


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Nikczemniuk
    Linki...
Ocena:
0

Link "zbiórkę funduszy w serwisie Polak potrafi." powinien przenosić pod "http://www.polakpotrafi.pl/hordaserial" a w źródle link nie działa :(

14-02-2014 12:52
zanariuszfantasta
    Faktycznie
Ocena:
0
Faktycznie link nie działa, ale graficznie zapowiada się mega!
14-02-2014 13:32
baczko
   
Ocena:
+1

W źródle trzeba dopisać na początku "http://" - poprawione.

14-02-2014 15:30
New_One
   
Ocena:
0

Dziękujemy za czujność!

Wygląda to na błąd systemu, który nie podmienił automatycznie adresu. Dodatkowe poprawki wprowadziłem ręcznie i teraz wszystko powinno być na swoim miejscu. :) Pozdrawiam serdecznie. Tych zaś, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z projektem, zachęcam do sięgnięcia po szczegółowe informacje na zlinkowanej w newsie stronie.

14-02-2014 16:15
DeathlyHallow
   
Ocena:
0

fajnie by było jakby Polak Potrafił wymyślić coś choćby ODROBINĘ oryginalnego. wszystko przez pomysł, identyfikację graficzną, tytuł i to upiornie złe zdjęcie zwiastuje ciężkiego gniota. a szkoda.

14-02-2014 22:18
Repek
   
Ocena:
0

Kino gatunkowe w Polsce poza pseudopatriotycznymi gniotami i pseudoromantycznymi pseudokomediami? To by było naprawdę wielkie osiągnięcie.

Pozdro

17-02-2014 15:43

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.