» Wieści » Nowy filmik z Paranormal Activity 2

Nowy filmik z Paranormal Activity 2

25-09-2010 16:44 | Kamil 'New_One' Jędrasiak

Nowy filmik z Paranormal Activity 2
Serwis Shock Till You Drop udostępnił najnowszy filmik z sequela Paranormal Activity. Wprawdzie nie zdradza on praktycznie żadnych szczegółów dotyczących produkcji, ale potwierdza, że obraz utrzyma konwencję pierwowzoru. Z jednej strony to dobrze, że twórcy nie poszli w ślady Blair Witch 2. Z drugiej - powtórka z rozrywki nie każdemu zapewne przypadnie do gustu.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Shock Till You Drop
Tagi: Paranormal Activity 2 | Paranormal Activity


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Umbra
   
Ocena:
0
Właśnie tego filmu nie widziałem, nie licząc fragmentów. O co w nim chodzi, to taka sama ściema jak Blair, czy to są jakieś prawdziwe taśmy.
25-09-2010 17:13
Saya
   
Ocena:
0
Oczywiście, że to ściema. W każdym razie jest przynajmniej fajna do akcji marketingowych ;)
26-09-2010 17:38
Umbra
   
Ocena:
+1
No namówiłem dziewczynę i obejrzeliśmy w końcu, w nocy z dobrym dźwiękiem. I jeśli się nastawić na to, że to niby jest naprawdę i udawać, że się zdarzyło (bo takie rzeczy się zdarzają, kto nie wierzy ten się może kiedyś zdziwić) to zabawa jest przednia. Dużo lepsza niż dziesięć lat temu na Blair. Można się przestraszyć, czekam na dwójkę, choć już na pewno nie zrobi takiego wrażenia to może wymyślą coś nowego.
26-09-2010 18:19
New_One
   
Ocena:
0
Ten film mocno podzielił widzów. Część czuła się mocno rozczarowana, ale część... Widzowie, którzy mieli szansę obejrzeć go w wersji "amatorskiej" byli pod takim wrażeniem, że wspólnymi wysiłkami zorganizowali normalną, kinową dystrybucję wersji "stuningowanej", obdarzonej kuratelą Paramount Vintage i (merytorycznie) Stevena Spielberga.
26-09-2010 19:19

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.