» Wieści » Nowy Batman bez Two-Face'a

Nowy Batman bez Two-Face'a

04-12-2010 18:19 | Mateusz 'Umbra' Nowak

Nowy Batman bez Two-Face'a
Aaron Eckhart w wywiadzie dla stacji MTV powiedział, że nie wystąpi w nowej odsłonie Batmana, która nosi nazwę The Dark Knight Rises. Aktor podczas rozmowy z Christopherem Nolanem dowiedział się, że w kolejnej części serii nie pojawi się postać Two-Face'a.

The Dark Knight Rises wejdzie na ekrany kin 20 lipca 2012. W filmie zagrają Christian Bale, Morgan Freeman, Michael Caine, Gary Oldman i Tom Hardy.

Scenariusz napisali David S. Goyer i Jonathan Nolan. Za kamerą ponownie stanie Christopher Nolan.
Źródło: Movie Web
Tagi: Tom Hardy | The Dark Knight Rises | Morgan Freeman | Michael Caine | Jonathan Nolan | Gary Oldman | David S. Goyer | christopher nolan | Christian Bale | Aaron Eckhart


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Siman
   
Ocena:
0
Takie suchary tutaj rzucacie czasem, że głowa boli. O tym, że Two-face'a nie będzie Eekhart wspominał z półtora roku temu. I był o tym news na serwisie, z tego co pamiętam.
04-12-2010 21:39
Saya
   
Ocena:
0
Informacja w źródle jest z wczoraj.
04-12-2010 23:54
Umbra
   
Ocena:
0
Suchary:P

Nie było o tym informacji w serwisie, ja sam, śledząc codziennie informacje o batmanie m.in. pierwszy raz o tym przeczytałem. Wiadomość została podana wczoraj i nie chodzi o rodzime serwisy.

Pozdro.
05-12-2010 00:29
Siman
   
Ocena:
0
O tym, że Aaron w kolejnej części nie zagra było pewne, zanim jeszcze potwierdzono, że kolejna część w ogóle będzie, tego jestem pewien. Ale wiadomo, jak brak plotek, to trzeba wałkować stare. I to nie jest zarzut tylko do Poltera akurat.
05-12-2010 02:12
Umbra
   
Ocena:
0
Przyznam się, że nie wiedziałem, skąd było wiadomo, reżyser to powiedział, aktor?
Możliwe, że to prawda, że serwisy zagraniczne napisały o tym ponownie, zmieniając formułę a ja nic nie wiedzący, uznałem to za ciekawą wiadomość. Chociaż wątpię to mogło tak być, bo też czasem widzę newsy, które są oczywiste, bądź wcześniej znane.

Pozdro.
05-12-2010 09:38
castor
   
Ocena:
0
Pamiętam jeszcze w czasach podstawowej szkoły gdy z utęsknieniem czekałem na kolejnych x-menów w kiosku, kumpel zbierał batmany. Jako że nikt z nas groszem wtedy nie śmierdział ja zbierałem mutantów on reprezentantów DC co umożliwiało nam stały dostęp do komiksów. Pamiętam szczególnie jednego z przeciwników Batmana mianowicie koleś nazywał się chyba komornik i o ile niewiele pamiętam z samego scenariusza to postać zapamiętałem.Eh... Co ja bym dał aby jeszcze raz przejrzeć te numery ( chyba 4 były ). Ciekawe z kim nietoperz zmierzy się w kolejnej części filmu
pozdrawiam
05-12-2010 10:25
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
O tym, że nie będzie Two-Face'a w kontynuacji mówił Eckhart w jednym z wywiadów po "Mrocznym rycerzu" w 2008 roku, czyli dość dawno temu.
05-12-2010 12:31
Siman
   
Ocena:
0
Jak w poprzednim komentarzu - Eckhart w wywiadzie niedługo po premierze MR i pierwszych spekulacjach o kolejnej części powiedział coś o tym, że spytał się Nolana, czy Two-face może powrócić. Nolan stwierdził: nie, bo nie żyje. Oczywiście mogło to być wyrażone inaczej, ale sens był właśnie taki.
05-12-2010 15:12

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.