» Nowi mutanci

Nowi mutanci

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Nowi mutanci
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0

Dodaj do swojej listy:
chcę obejrzeć
kolekcja
Tytuł: Nowi mutanci (The New Mutants)
Reżyseria: Josh Boone
Scenariusz: Josh Boone, Knate Lee
Muzyka: Mark Snow
Zdjęcia: Peter Deming
Obsada: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Blu Hunt, Alice Braga, Henry Zaga
Kraj produkcji: USA
Rok produkcji: 2020
Data premiery: 26 sierpnia 2020
Czas projekcji: 1 godz. 38 min.
Dystrybutor: Disney Polska

Gwiazdy Gry o tron i Stranger Things w oryginalnym horrorze Marvela Nowi Mutanci! W odciętym od świata szpitalu, na obserwacji psychiatrycznej przetrzymywana jest grupa
młodych mutantów. Gdy dojdzie do serii dziwnych, niewytłumaczalnych zdarzeń, nowi mutanci zmuszeni będą stanąć do walki o przetrwanie, a decydującą próbę przejdą zarówno ich nowo odkryte moce, jak i więzy przyjaźni.

20th Century Studios we współpracy z Marvel Entertainment przedstawiają oryginalny horror thriller pt. Nowi Mutanci w reżyserii Josha Boone'a na podstawie scenariusza Boone'a i Knate'a Lee. W filmie występują: nominowana do nagrody Emmy Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Alice Braga, Henry Zaga i Blu Hunt. Producentami są Simon Kinberg, p.g.a., Karen Rosenfelt i Lauren Shuler Donner, a Stan Lee i Michele Imperato Stabile przyjęli na siebie obowiązki producentów wykonawczych.

Rahne Sinclair (Williams), Illyana Rasputin (Taylor-Joy), Sam Guthrie (Heaton) i Roberto da Costa (Zaga) to czwórka nastoletnich mutantów przetrzymywanych pod obserwacją psychiatryczną w odizolowanym od świata szpitalu. Dr Cecilia Reyes (Braga) uważa, że stanowią oni zagrożenie tak dla siebie, jak i dla całego społeczeństwa, dlatego bacznie ich pilnuje, a jednocześnie stara się ich nauczyć panowania nad mutancimi zdolnościami. Kiedy do pozostałych pensjonariuszy dołącza Danielle 'Dani' Moonstar (Hunt), zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Pacjentów nawiedzają halucynacje i wspomnienia dawnych doznań, a ich nowe mutancie zdolności – podobnie jak przyjaźń – zostaną poddane próbie w walce o przetrwanie.

Źródło: Opis dystrybutora

Tagi: Seria filmów X-Men | Marvel | Henry Zaga | Alice Braga | Blu Hunt | Charlie Heaton | Anya Taylor-Joy | Maisie Williams | Knate Lee | Josh Boone | The New Mutants | Nowi mutanci


Czytaj również

X-Men: Mroczna Phoenix
Zmierzch mutantów
- recenzja
Deadpool 2
Karuzela krwi i śmiechu
- recenzja
The Falcon and the Winter Soldier
Skrzydła, ramię i tarcza
- recenzja
WandaVision
Dobro w dziewięciu dawkach
- recenzja
Jessica Jones: Puls
Jessica Jones i ciąża
- recenzja
Marvel's Avengers
Psychofani są wśród nas
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.