» Wieści » Nolan nie chce trzeciego Batmana?

Nolan nie chce trzeciego Batmana?

28-10-2008 10:15 | Marigold

Nolan nie chce trzeciego Batmana?
Po ogromnym sukcesie komercyjnym i artystycznym, jaki odniósł Mroczny rycerz, Christopher Nolan poważnie waha się, czy powinna powstać część trzecia Batmana.

W jednym z wywiadów reżyser powiedział, że nie podjął jeszcze decyzji w sprawie zaangażowania się w kolejny film o Rycerzu z Gotham. Na razie zastanawia się: "Ile dobrych trzecich filmów w serii potrafią wymienić widzowie. Sam przyznaje, że nie zna ich zbyt wiele."

Nie oznacza to jednak, że trzeciego Batmana nie będzie. Nolan podkreśla, iż jeśli znajdzie naprawdę emocjonującą historię, wtedy chętnie podejmie się jej reżyserii. Niewykluczone jednak, że na film przyjdzie nam trochę poczekać. Nolan rozważa zrobienie sobie przerwy i nakręcenie skromniejszego filmu, zanim znów podejmie się wyzwania realizowania wysokobudżetowej produkcji.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Filmweb.pl
Tagi: Batman | christopher nolan | mroczny rycerz


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~Luxus

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Coś jak Cameron po nakręceniu drugiej części Terminatora. Stwierdził, że lepszego od dwójki Terminatora nie nakręci i odszedł z twarzą, chociaż ciekawe co by było jakby to jednak Cameron zajął się 3, a nie Mostow.
28-10-2008 16:52

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.