» Wieści » Nadchodzi demoniczna zabawa

Nadchodzi demoniczna zabawa

|

Nadchodzi demoniczna zabawa

10 listopada do kin wejdzie amerykański horror Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry!, którego producentami są bracia Russo. W rolach głównych zobaczymy Asę Butterfielda (Sex Education) i Natalię Dyer (Stranger Things).

"To tylko zabawa, dopóki komuś nie stanie się krzywda" – rodzice zwykli nas ostrzegać, gdy byliśmy mali. A jeśli zabawa w chowanego, wisielca czy berka posunie się za daleko? Akcja horroru rozgrywa się w legendarnym Salem, gdzie grupa nastolatków odkrywa przeklęty nóż z prowokującym zaklęciem. Uwolniony demon zmusza ich do grania w makabryczne, śmiercionośne wersje gier z dzieciństwa, stawiając przerażające ultimatum: grasz lub giniesz.

Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry! to wciągający debiut reżyserski Eren Celeboglu i Ariego Costy, którzy pisząc scenariusz mieli w głowie wizję studia Amblin, które spotyka się z Johnem Carpenterem. W opowieści o tym, jak w dziecięcych zabawach kryje się zaskakujący element okrucieństwa, który czasem wymyka się spod kontroli, twórcy postanowili połączyć emocjonalny realizm E.T. z horrorem Halloween.

W rolach głównych obok Asy Butterfielda i Natalii Dyer zobaczymy również Benjamina Evana Ainswortha (Pinokio) i Lauren Marsden (Egzorcysta papieża).

Dostępny jest także zwiastun filmu:

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Best Film | Raz | dwa | trzy… wchodzisz do gry!

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.