» Wieści » Mroczna materia Blake'a Croucha wkrótce wróci na półki księgarni

Mroczna materia Blake'a Croucha wkrótce wróci na półki księgarni

|

Mroczna materia Blake'a Croucha wkrótce wróci na półki księgarni

Jak wynika z informacji zamieszczonych na stronie wydawnictwa Zysk i S-ka, 21 maja ukaże się jego nakładem wznowienie Mrocznej materii, powieści autorstwa Blake'a Croucha, która niedawno otrzymała serialową adaptację – pierwsze dwa odcinki można już oglądać na platformie Apple TV+.

Zapowiedź:

„Jesteś w życiu szczęśliwy?”

To ostatnie słowa, które słyszy Jason Dessen, zanim zamaskowany porywacz pozbawia go przytomności. Gdy się budzi, jest przywiązany do noszy i otaczają go ludzie w kombinezonach zabezpieczających przed działaniem substancji niebezpiecznych.

W świecie, w którym się obudził, życie Jasona jest całkiem inne niż to, które prowadził. Jego żona nie jest jego żoną. Jego syn nigdy nie przyszedł na świat. A on sam nie jest tuzinkowym wykładowcą fizyki na uniwersytecie, lecz geniuszem, który osiągnął coś wielkiego. Coś niemożliwego.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Czy ten świat jest snem, czy snem był świat poprzedni? Mroczna materia to perfekcyjnie skonstruowany, niezwykle inteligentny thriller o miłości i granicach, jakie jest w stanie przekroczyć człowiek, by prowadzić wymarzone życie. To opowieść tchnąca wielkim rozmachem i nasycona niesamowitością w wykraczający poza rozumowe poznanie sposób, a równocześnie pełna kameralnej intymności i dogłębnie ludzka.

Tytuł: Mroczna materia
Autor: Blake Crouch
Wydawca: Zysk i S-ka
Data wydania: 21 maja 2024
Liczba stron: 344
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
ISBN-13: 978-83-8335-234-3
Cena: 52,90 zł

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Oficjalna strona wydawnictwa Zysk i S-ka
Tagi: Mroczna materia | Blake Crouch


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.