Outpost 2
» Mr. Brooks

Mr. Brooks

Dodał: Jarosław 'beacon' Kopeć

Reżyseria: Bruce A. Evans
Scenariusz: Bruce A. Evans, Raynold Gideon
Muzyka: Ramin Djawadi
Zdjęcia: John Lindley
Obsada: Kevin Costner, Demi Moore, Dane Cook, William Hurt
Data premiery: 31 maja 2007

%DANE%

"Wszyscy ludzie są mieszanką dobra i zła"
- Robert Louis Stevenson Dr Jeckyll i Mr Hyde

Oto pan Brooks: odnoszący sukcesy biznesmen, hojny filantrop, kochający mąż i ojciec, filar lokalnej społeczności. Oddana żona (Marg Helgenberger) nie widzi poza nim świata, a córka (Daniele Panabaker) jest dla niego prawdziwym źródłem radości.

Jednakże pan Brooks ukrywa mroczną tajemnicę. Prowadzi drugie życie, o którym nikt nie wie. Jest seryjnym mordercą, który dzięki nieprzeciętnej inteligencji i metodyczności pozostaje poza jakimikolwiek podejrzeniami. Choć od dłuższego czasu nie popełniał już zbrodni, to jednak jego potworne alter ego, Marshall (William Hurt) ponownie rozpala w nim patologiczną żądzę mordu. Ale tym razem, poddając się złowrogiemu impulsowi do uśmiercenia pary kochanków, pan Brooks popełnia pierwszy błąd. Zostaje zauważony przez fotografa – podglądacza (Dane Cook), który zaczyna go szantażować dziwacznym żądaniem.

Na tropie całej sprawy jest detektyw Atwood (Demi Moore), która ma osobiste powody, aby zaciekle ścigać seryjnego zabójcę.

Pan Brooks zdaje sobie sprawę, że balansuje na krawędzi, chyba że będzie w stanie nadal ukrywać swoje drugie życie i prawdziwą twarz.

Komentarze

string(15) ""

Behalior
   
Ocena:
0
Taki Dexter tyle ,że w wersji pełnometrażowej.

Chyba jedyna Costnera w której gra ... nazwijmy to złego gościa ....
24-08-2012 16:36
Umbra
   
Ocena:
0
Bardzo fajny film, w końcu Costner po latach, ale niestety znowu długo, długo nic.
06-01-2013 12:34

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.