» Wieści » Monsters już wkrótce

Monsters już wkrótce

03-08-2010 21:01 | Kamil 'New_One' Jędrasiak

Monsters już wkrótce
Już niespełna dwa miesiące pozostały do światowej premiery (29 października) filmu Garetha Edwardsa Monsters. Obraz ten porównywany jest aktualnie do Dystryktu 9 oraz Parku Jurajskiego. Czy słusznie, na chwilę obecną trudno stwierdzić.

Poniższy zwiastun pozwala wyrobić sobie własne zdanie na ten temat.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: flickfeast
Tagi: Monsters | Gareth Edwards


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Dagobert
   
Ocena:
0
Z trailera wygląda na taki cloverfield trochę, ale także na film z mackami więc jeszcze nic straconego :).
04-08-2010 07:17
Umbra
   
Ocena:
0
No rzeczywiście pachnie mi tu dystryktem, klimat filmu wydaje się podobny, aczkolwiek to tylko trailer.
04-08-2010 09:23
New_One
   
Ocena:
0
Ten film różni się od wymienionych tym, że uznawany jest za produkcję niezależną. Wiadomo, jak to z tą "niezależnością" jest - czasem jest tylko marketingowym wabikiem, ale że za "Monsters" nie stoi nikt pokroju JJ Abramsa (producent Cloverfield), Spielberga (reżyser Jurassic Park, ale i producent trzeciej części), ani Jackson (producent District 9), można podejrzewać, że będzie świeżym spojrzeniem na gatunek. Jeśli jednak będzie - jak można stwierdzić po trailerze - podobny do wspomnianych filmów, to szacuneczek dla Edwardsa za dobry wybór inspiracji. Połączenie trzech świetnych filmów w jeden brzmi ciekawie. :)


PS. @ Dagobert - "na taki cloverfield trochę, ale także na film z mackami" - Przecież w Cloverfieldzie też były macki. ;)
04-08-2010 17:08
Dagobert
   
Ocena:
0
No, ale Cloverfiled nie był wystarczająco mackowaty, szczególnie w okolicach otworu gębowego, a plakat Monsters napawa pod tym względem optymizmem ;).
04-08-2010 17:25

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.