» Miśków 2-óch w Nowym Jorku

Miśków 2-óch w Nowym Jorku

Dodała: Agnieszka 'jagnamalina' Bracławska

Miśków 2-óch w Nowym Jorku
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0

Dodaj do swojej listy:
chcę obejrzeć
kolekcja
Tytuł: Miśków 2-óch w Nowym Jorku (Norm of the North 2)
Reżyseria: Tim Maltby
Scenariusz: Elie Choufany, Alec Sokolow
Obsada: Piotr Adamczyk, Maciej Maleńczuk, Jarosław Boberek, Anna Cieślak, Wojciech Machnicki
Kraj produkcji: USA
Rok produkcji: 2018
Data premiery: 6 grudnia 2018
Czas projekcji: 1 godz. 31 min.
Dystrybutor: Kino Świat

Znów zaśmieją się wam pysie, bo do akcji wchodzą misie. Przygotujcie się na ciąg dalszy komediowej hecy w wielkim mieście! Uwielbiany przez polskich widzów Misiek powraca do Nowego Jorku, by po raz drugi rozbawiać wszystkich do białości. Kontynuacja animowanego hitu z 2016 roku, to jeszcze więcej przygód, humoru i dobrej zabawy w towarzystwie znanych oraz zupełnie nowych bohaterów. Tym razem za globalne rozśmieszenie w kinach odpowiadać będą twórcy wielkich familijnych przebojów: Toy Story, Garfield i Evan Wszechmogący. Natomiast w obsadzie polskiej wersji językowej, podobnie jak w części pierwszej, usłyszymy topowych aktorów dubbingowych.

 

Mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku, z rąk burmistrza, ma odebrać największe z możliwych odznaczeń – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się w towarzystwie syna – Juniora, trójki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widać naszego bohatera… rabującego nowojorskie banki. W jednej chwili, z ulubieńca Ameryki, Misiek staje się najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju. A to nie koniec kłopotów, bo z rodzinnego bieguna docierają do Miśka niepokojące wieści... Okazuje się, że bezduszny biznesmen planuje rozpuścić lodowce i zabutelkować całą powstałą z nich wodę. Czy bohater zdoła go powstrzymać, zanim ostatni lodowiec zamieni się w zgrzewkę mineralnej?

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: Kino Świat | Wojciech Machnicki | Anna Cieślak | Jarosław Boberek | Maciej Maleńczuk | Piotr Adamczyk | Alec Sokolow | Elie Choufany | Tim Maltby | Miśków 2-óch w Nowym Jorku


Czytaj również

Zakon Świętej Agaty
Uważaj, gdzie szukasz pomocy
- recenzja
LEGO: Przygoda
Zabawy klockami
- recenzja
Limuzyna [DVD]
(Nienajmilszy) sen o mojej Warszawie
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.