» Wieści » Kto wystąpi w serialowym Tatuażyście z Auschwitz?

Kto wystąpi w serialowym Tatuażyście z Auschwitz?

|

Kto wystąpi w serialowym Tatuażyście z Auschwitz?

Platforma streamingowa Peacock i Sky Studios kompletują obsadę do serialowej adaptacji Tatuażysty z Auschwitz. Jonah Hauer-King i Anna Próchniak wcielą się w główne role – Lale Sokołowa i Gity Furman. Wystąpi również Melanie Lynskey, która zagra Heather Morris, autorkę książkowego pierwowzoru. Z kolei Jonas Nay zagra Stefana Baretzkiego.

Sześcioodcinkowy serial zostanie wyreżyserowany przez Tali Shalom-Ezer i przedstawi prawdziwą historię Lalego Sokołowa, żydowskiego więźnia, któremu powierzono zadanie tatuowania numerów identyfikacyjnych współwięźniów w niemieckim obozie zagłady Auschwitz-Birkenau podczas drugiej wojny światowej. Pewnego dnia na jego drodze staje Gita i kiedy tatuował jej numer na ramieniu, zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. W ten sposób rozpoczyna się  odważna, niezapomniana i ludzka historia opowiedziana z perspektywy pamięci i doświadczeń osoby, która przetrwała piekło Auschwitz-Birkenau. To opowieść człowieczeństwie w najlepszym wydaniu w najgorszych możliwych okolicznościach.

Premiera produkcji została zaplanowana na 2024 r.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Deadline.com
Tagi: Peacock | Tatuażysta z Auschwitz


Czytaj również

Maj w HBO
Subiektywny przegląd ramówki HBO dla Polterowców i nie tylko

Komentarze


Tiszka
   
Ocena:
0

Mam tylko nadzieję, że serial nie uruchomi produkcji taśmowej "... z Auszwic" - tak jak książka wywołała falę publikacji o dzieciach, położnych, pielęgniarkach, chłopcach, strażnikach, szewcach i co nie tylko :c 

18-03-2023 21:48
Aesthevizzt
   
Ocena:
0

Dziś w Biedrze widziałem coś o szachach w Auschwitz. Jeśli pierwszy serial będzie cieszył sie zainteresowaniem to zapewne powstaną kolejne.

18-03-2023 21:58
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
0

Pewnego dnia na jego drodze staje Gita i kiedy jej numer więźnia na ramieniu zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia.

Kiedy jej numer więźnia na ramieniu?

19-03-2023 11:11
Aesthevizzt
   
Ocena:
0

*kiedy tatuował jej numer

Niestety nie mam możliwości edytowania newsa.

19-03-2023 13:41

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.