» Wieści » Końcówka negocjacji w sprawie Krzyku 4

Końcówka negocjacji w sprawie Krzyku 4

|

Końcówka negocjacji w sprawie Krzyku 4
Wieść niesie, że Wes Craven kończy negocjacje z The Weinstein Co. i zrealizuje Krzyk 4. Niemal pewne jest też, iż film zostanie zrealizowany w technologii 3D.

Aktualnie Kevin Williamson (Krzyk, Krzyk 2) pracuje nad scenariuszem. Czwarta część ma być zarazem początkiem nowej trylogii z nową, młodą obsadą. Na ekranie zobaczymy także Neve Campbell, Davida Arquette i Courteney Cox-Arquette.
Źródło: Filmweb.pl
Tagi: Courteney Cox | David Arquette | Krzyk | Neve Campbell | Wes Craven


Czytaj również

Komentarze


Umbra
    kurde!
Ocena:
+2
Craven nie niszcz tego filmu no! Ta seria jest jedną z najle[szych jakie widziałem jeśli chodzi o horrory. Pastiż kina grozy i przy tym niezły horror na poważnie miejscami. Bardzo mi się podobają rozmowy na temat zasad w kinie tego typu i jak reżyser konsekwentnie do tego co mówią bohaterowie (w szczególności jeden który w dwójce umiera ale pojawia się w części trzeciej mimo to;) prowadzi trylogię. Dużo by pisać film super widziałem już kilkanaście razy całą trójkę.
Dlatego tak się boję...
Ale z drugiej strony są serie niekończące się, tylko nawiązując do nich w krzyku może już zabraknąć pomysłów albo co gorsza, tego czegoś co sprawiało że krzyk był oryginalny.
Ech... mam złe przeczucia.
26-10-2009 10:37

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.