» Wieści » Kolejny zwiastun Intruza

Kolejny zwiastun Intruza

20-02-2013 23:56 | Mateusz 'Umbra' Nowak

Kolejny zwiastun Intruza
W sieci pojawił się kolejny już zwiastun Intruza. To kolejny film oparty na powieści Stephenie Meyer, autorki Zmierzchu.

Za reżyserię, na podstawie własnego scenariusza, odpowiada Andrew Niccol (Pan życia i śmierci).

Premiera w USA odbędzie się 22 marca tego roku. W Polsce film wejdzie do kin 5 kwietnia.

Opis dystrybutora:

Przyszłość. Panowanie na Ziemi przejął niewidzialny wróg. Najeźdźcy opanowali ludzkie ciała umieszczając w nich Dusze, dla których ludzie są jedynie żywicielami. Dusze są z natury dobre, spokojne i łagodne, ale nie potrafią czuć jak my. Melanie - jedna z ostatnich wolnych istot, zostaje schwytana, a w jej ciele umieszczona zostaje Wagabunda. Jest to doświadczona dusza, która zamieszkiwała już na siedmiu planetach. Jej zadaniem jest poznanie wspomnień Melanie i odkrycie, gdzie jeszcze ukrywają się buntownicy czyli wolni ludzie.

Zadanie okazuje się jednak o wiele trudniejsze niż można było przypuszczać. Melanie jest wyjątkowo silną osobowością i toczy z Wagabundą walkę o panowanie nad ciałem i umysłem. Co więcej - z czasem - Wagabunda poznaje wspomnienia dziewczyny o ukochanym mężczyźnie i sama zaczyna odczuwać coś dziwnego… Wkrótce Melanie i Wagabudna zawrą swoisty pakt i wyruszą na pustynię w poszukiwaniu mężczyzny bez którego nie potrafią żyć.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: TrailerAddict
Tagi: Zmierzch | Stephenie Mayer | Intruz | Host | Andrew Niccol


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.