» Wieści » Invincible otrzyma 2. i 3. sezon

Invincible otrzyma 2. i 3. sezon

29-04-2021 21:02 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Invincible otrzyma 2. i 3. sezon

Robert Kirkman, twórca wydawanej w Polsce przez Egmont serii komiksów Invincible, poinformował, że Amazon zamówiło drugi i trzeci sezon serialu animowanego dla dorosłych na ich podstawie. Pierwszy sezon składa się z ośmiu odcinków, a są one dostępne na platformie streamingowej Amazon Prime.

Zarys fabuły komiksu:

Czy to ptak? Nie! Czy to samolot? Nie! To… Niezwyciężony! Oto nowy superbohater, który całkowicie zmieni Wasze dotychczasowe wyobrażenia o superbohaterach. Mark Grayson jest taki, jak większość jego rówieśników. Kończy zwyczajne amerykańskie liceum. Po szkole i w weekendy pracuje w barze z hamburgerami. Ogląda się za dziewczynami, ale trochę ich nie rozumie. Lubi spędzać czas z przyjaciółmi, a w niedziele spać do późna (chyba że w telewizji puszczają fajne kreskówki). Jedyne, co różni go od innych nastolatków, to fakt, że jego ojciec jest najpotężniejszym superbohaterem na Ziemi, a on sam prawdopodobnie odziedziczy po ojcu supermoce. A kiedy to się stanie, nic nie będzie już takie, jak kiedyś… Invincible to całkowicie nowe spojrzenie na komiks superbohaterski. Autor – Robert Kirkman – wykorzystuje ten popularny motyw, ale tworzy całkiem nową komiksową rzeczywistość. Historia Marka Greysona – teraz znanego jako Invincible – obfituje w zaskakujące zwroty akcji, a wśród jego nowych znajomych jest wiele postaci, które wykazują nieprzypadkowe podobieństwo do znanych, popularnych bohaterów komiksowych. 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Variety
Tagi: Invincible


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Tiszka
   
Ocena:
0

To było do przewidzenia - superhero jest popularne, ale ludziska są już zmęczeni męczeniem tych samych postaci i motywów w DC/Marvelu. A tu proszę, coś świeżutkiego :D 

01-05-2021 01:09

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.