» Wieści » Invincible: druga połowa 2. sezonu pokazana na nowej zapowiedzi

Invincible: druga połowa 2. sezonu pokazana na nowej zapowiedzi

|

Invincible: druga połowa 2. sezonu pokazana na nowej zapowiedzi

W sieci zamieszczono najnowszą zapowiedź pozostałych czterech odcinków drugiego sezonu Invincible, serialu animowanego dla dorosłych opartego na komiksach superbohaterskich autorstwa Roberta Kirkmana. Pierwsza połowa sezonu została udostępniona na platformie Amazon Prime w listopadzie ubiegłego roku – zachęcamy do zapoznania się z trailerem!

Głosów postaciom użyczą Steven Yeun, Sandra Oh, Zazie Beetz, Grey DeLisle, Chris Diamantopoulos, Walton Goggins, Gillian Jacobs, Jason Mantzoukas, Ross Marquand, Khary Payton, Zachary Quinto, Andrew Rannells, Kevin Michael Richardson, Seth Rogen i J.K. Simmons.

Zarys fabuły:

Czy to ptak? Nie! Czy to samolot? Nie! To… Niezwyciężony! Oto nowy superbohater, który całkowicie zmieni Wasze dotychczasowe wyobrażenia o superbohaterach. Mark Grayson jest taki, jak większość jego rówieśników. Kończy zwyczajne amerykańskie liceum. Po szkole i w weekendy pracuje w barze z hamburgerami. Ogląda się za dziewczynami, ale trochę ich nie rozumie. Lubi spędzać czas z przyjaciółmi, a w niedziele spać do późna (chyba że w telewizji puszczają fajne kreskówki). Jedyne, co różni go od innych nastolatków, to fakt, że jego ojciec jest najpotężniejszym superbohaterem na Ziemi, a on sam prawdopodobnie odziedziczy po ojcu supermoce. A kiedy to się stanie, nic nie będzie już takie, jak kiedyś…

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Invincible | Robert Kirkman | Amazon Prime | Amazon


Czytaj również

Invincible #12
Koniec historii Invincible’a
- recenzja
Invincible #10
Na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.