» Wieści » Indiana Jones i Wielki Krąg - trailer gry pokazuje najnowszą przygodę Indy'ego

Indiana Jones i Wielki Krąg - trailer gry pokazuje najnowszą przygodę Indy'ego

|

 Indiana Jones i Wielki Krąg - trailer gry pokazuje najnowszą przygodę Indy'ego

Jeszcze w tym roku do sprzedaży na PC oraz konsolach Xbox ma trafić Indiana Jones i Wielki Krąg, czyli gra opowiadająca o tytułowym bohaterze granym w filmach przez Harrisona Forda. Za produkcję odpowiada znane z Wolfenstein: New Order studio MachineGames, a w sieci zamieszczono nowy, trzyminutowy zwiastun, prezentujący rozgrywkę, jakiej będzie nam dane doświadczyć w tym tytule – zachęcamy do oglądania.

Jesteś Indianą Jonesem

Wciel się w Indy’ego i weź udział w ekscytującej opowieści pełnej eksploracji, wciągającej akcji i intrygujących zagadek. Jako genialny archeolog słynący z intelektu, sprytu, zaradności i charakterystycznego humoru wyruszysz w podróż po świecie w wyścigu z wrogimi siłami, aby rozwikłać jedną z największych tajemnic wszech czasów.

Świat Tajemnic Czeka

Wyrusz z Marshall College do serca Watykanu, piramid w Egipcie, zatopionych świątyń Sukhothai i wielu innych ekscytujących miejsc. Włamanie w środku nocy zakończone konfrontacją z tajemniczym olbrzymem zmusi cię do odkrycia wstrząsającego sekretu związanego z kradzieżą pozornie nieistotnego artefaktu. Zawierając nowe sojusze i stawiając czoła znajomym wrogom, spotkasz intrygujące postacie oraz użyjesz podstępu i sprytu, aby rozwiązać starożytne zagadki i przetrwać intensywne wydarzenia.

 

Sprytem I Biczem

Charakterystyczny bicz Indiany pozostaje głównym elementem jego ekwipunku i może być używany do odwracania uwagi, rozbrajania i atakowania wrogów. Bicz to jednak nie tylko broń – to najcenniejsze narzędzie do pokonywania najtrudniejszych nawet lokacji. Przelatuj nad niepodejrzewającymi niczego patrolami i wspinaj się po ścianach, przemierzając imponujący świat gry. Łącz cichą infiltrację, przyprawiającą o szybsze bicie serca walkę wręcz i strzelanie, aby stawić czoła wrogom i rozwikłać tajemnicę.

Duch Odkrywcy

Zanurz się w dynamicznym połączeniu liniowej rozgrywki opartej na narracji z otwartymi mapami. Rozbudź w sobie ducha odkrywcy i poznaj świat pełen fascynujących sekretów, śmiercionośnych pułapek i zawiłych zagadek, w którym wszystko może skrywać kolejny fragment tajemnicy – lub węże. Dlaczego to zawsze są węże?

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: Indiana Jones and the Great Circle | Indiana Jones | Indiana Jones i Wielki Krąg


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.