» Wieści » Grand Theft Auto: Uwe Boll

Grand Theft Auto: Uwe Boll

13-05-2008 16:25 | Mateusz 'Niedowidzacy' Ziembla

Grand Theft Auto: Uwe Boll
Uwe Boll po raz kolejny wykazał się taktem charakterystycznym ludziom o ego rozrośniętym do granic możliwości. Tym razem, oprócz kolejnego ataku na Michaela Bay’a, odniósł sie do własnych umiejętności, nacechowanych "diabolicznym geniuszem", który mógłby wpłynąć na sukces ewentualnej ekranizacji gier z serii Grand Theft Auto.

W wypowiedzi Niemca dla New York Magazine, która pod kątem tematu spod znaku dalszej kariery i aspiracji Bolla jest najbardziej interesująca, możemy przeczytać:

"Wizja ekranizacji Grand Theft Auto bardzo mnie intryguje. Uważam, że doskonale nadawałbym się na reżysera ewentualnego przedsięwzięcia tej natury, zwłaszcza, że moje dotychczasowe filmy emanują brutalnością i wszechobecną przemocą, a z kręceniem scen akcji nie mam żadnego problemu. Niestety wiem, jaki byłby ostateczny wybór reżysera. Zostałby nim Michael Bay, albo Brett Ratner. Oczywiście jeden lub drugi zrobiłby film dla trzynastoletnich dzieciaków kosztujący 150 milionów dolców. Ja stworzyłbym dzieło znacznie brutalniejsze za kwotę pięciokrotnie mniejszą. Byłby to film, w którym żadna eufemiczna zagrywka nie miałaby racji bytu."

Jak do tej pory ewentualna ekranizacja GTA nie jest brana przez firmę Rockstar pod uwagę. Widać jednak, kto ostrzy sobie apetyt na ten projekt i chętnie podjąłby się jego produkcji i nie zrezygnuje zapewne z próby realizacji swoich zamierzeń.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Softpedia.com
Tagi: Uwe Boll | Rockstar | Michael Bay | GTA | Grand Theft Auto


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Wojteq
   
Ocena:
0
Jak boga kocham, Rockstar nie pozwoli temu partaczowi na ekranizację, chocby świat miałby się skończyć.
13-05-2008 18:48
Vini
   
Ocena:
0
Już Blizzard mu powiedział co o ni sądzi. Teraz pora na RockStara ;)
13-05-2008 19:00
memnos
   
Ocena:
0
Blizzard? A co, chciał ekranizować Diablo :>?
13-05-2008 22:51
kilroy
   
Ocena:
0
chyba WoWa
13-05-2008 23:22
Marsavius
   
Ocena:
0
A po sieci krąży petycja - jak zbierze milion podpisów, to Uwe nie będzie już kaleczył kina :D

"Wizja ZEPSUCIA Grand Theft Auto bardzo mnie intryguje. Uważam, że doskonale nadawałbym się na CLOWNA ewentualnego przedsięwzięcia tej natury, zwłaszcza, że moje dotychczasowe filmy emanują GLUPOTĄ i wszechobecną BEZSENSOWNOŚCIĄ, a z kręceniem scen akcji nie mam NIC WSPÓLNEGO. Niestety wiem, jaki byłby ostateczny wybór reżysera. Zostałby nim Michael Bay, albo Brett Ratner. Oczywiście jeden lub drugi zrobiłby film dla trzynastoletnich dzieciaków kosztujący 150 milionów dolców. Ja stworzyłbym dzieło znacznie GORSZE za kwotę pięciokrotnie mniejszą, CAŁA TRAFIŁABY DO MOJEJ KIESZENI. Byłby to film, w którym żadna LOGICZNA zagrywka nie miałaby racji bytu."
14-05-2008 01:44
azef
   
Ocena:
0
Uwe Boll- hahaha
14-05-2008 10:33
~scud

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
gdzie jst ta cała akcja w jego filmach? bo przemoc to jeszcze zrozumiem (gwałcenie widza)...
14-05-2008 14:42
Christof
   
Ocena:
0
Uwe nie daj się wygryźć, wpisujcie miasta, które są za Uwe!
XD
15-05-2008 13:30

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.