» Głosy (White Noise)

Głosy (White Noise)

Dodał: Piotr 'Nasstar' M.

Głosy (White Noise)
6
Ocena użytkowników
Średnia z 5 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0

Dodaj do swojej listy:
chcę obejrzeć
kolekcja
Reżyseria: Geoffrey Sax
Scenariusz: Niall Johnson
Muzyka: Claude Foisy
Zdjęcia: Chris Seager
Obsada: Michael Keaton, Chandra West, Deborah Unger, Ian McNeice

%DANE%
Anna (Chandra West) tragicznie ginie. Jej mąż, Jonathana Riversa (Michael Keaton), jest zrozpaczony. Mężczyzna dowiaduje się, że istnieje sposób, by skomunikować się ze zmarłą ukochaną, dzięki Electronic Voice Phenomenon (EVP). Przy użyciu magnetofonu i innych urządzeń elektronicznych można usłyszeć i nagrać głosy tych, którzy umarli. Jonathan zagłębia się w tajemniczy i potencjalnie niebezpieczny świat EVP.

Jonathan desperacko próbuje utrzymać komunikację z Anną. EVP staje się jego obsesją. Im głębiej wchodzi w paranormalny świat EVP, tym bardziej oddala się od rzeczywistości. Na jego drodze staje właścicielka księgarni Sarah Tate (Deborah Kara Unger), którą spotyka podczas zbierania materiałów o EVP. Jest jego bratnią duszą, która sama w trakcie żałoby doświadczyła pomocy ze strony EVP.

Jonathan nie zważa na ostrzeżenia od osób bardziej doświadczonych w EVP. Kontynuuje swą niebezpieczną podróż, która w końcu prowadzi go na skraj szaleństwa. Ścigając się z czasem, by zinterpretować przesłanie Anny, Jonathan popełnia kluczowy błąd w odczytaniu rzeczywistego znaczenia tego, co Anna miała na myśli...

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.