» Wieści » Gemma Arterton u boku Batmana?

Gemma Arterton u boku Batmana?

|

Gemma Arterton u boku Batmana?
Po świetnie przyjętej tytułowej roli w Tamarze i mężczyznach dobra passa Gemmy Arterton trwa. W ciągu ostatnich kilku dni okazało się, że m.in. rola w filmie Stephena Frearsa przyniosła jej nominację do nagrody BAFTA w kategorii Wschodząca Gwiazda, ponadto Christophe Nolan bierze ją pod uwagę przy obsadzie The Dark Knight Rises.

O wyróżnienie brytyjskiej akademii filmowej Arterton rywalizuje m.in. z Andrew Garfieldem (Parnassus, The Social Network), Aaronem Johnsonem (John Lennon. Chłopak z nikąd, Kick-Ass) czy Emmą Stone (Zombieland, Łatwa dziewczyna). Zdobywcę BAFTA poznamy 13 lutego.

Dłużej może potrwać casting do ostatniego z filmów o Batmanie w reżyserii Christophera Nolana. Twórca Incepcji od dawna mówi, że trzy filmy o Mrocznym Rycerzu wystarczą w jego filmografii. W The Dark Knight Rises mają pojawić się dwie ważne postaci kobiece: jedna z Batmanem ma walczyć, druga romansować. I o te role podczas próbnych zdjęć rywalizować będzie Gemma Arterton z takimi gwiazdami jak Keira Knightley, Anne Hathaway czy Jessica Biel. Decyzje Nolana dotyczące obsady mają zapaść w ciągu kilku najbliższych tygodni.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa
Tagi: Anne Hathaway | christopher nolan | gemma arterton | Jessica Biel | Keira Knightley | The Dark Knight Rises


Czytaj również

Komentarze


mr_mond
   
Ocena:
0
Zagraniczne serwisy podają, że tytuł trzeciego Batmana ma brzmieć: "The Dark Knight Rises", a nie "The Dark Night Rises".
13-01-2011 13:24
Draker
   
Ocena:
0
Dzieki, poprawione.
13-01-2011 14:42

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.