» Wieści » Gdzie jest Alicja? Zobacz teaser

Gdzie jest Alicja? Zobacz teaser

05-03-2023 21:31 | Aesthevizzt

Gdzie jest Alicja? Zobacz teaser

Już 14 kwietnia na platformie HBO Max zadebiutuje nowy polski serial #BringBackAlice. Mroczna i trzymająca w napięciu sześcioodcinkowa produkcja z gatunku mystery thriller została wyreżyserowana przez Dawida Nickela.

Trójmiejska społeczność jest wstrząśnięta zaginięciem popularnej influencerki, Alicji Stec (Helena Englert). Po roku intensywnych poszukiwań, nastolatka zostaje odnaleziona w tajemniczych okolicznościach. Niestety internetowa idolka i dziewczyna z tzw. "dobrego domu", niemal nic nie pamięta. Ze strzępków informacji, niepokojących flashbacków i fragmentarycznych wspomnień próbuje odtworzyć przeszłość. Jednak nie wszyscy wierzą, że straciła pamięć... Wkrótce okazuje się, że tego samego dnia zniknęła bez śladu także inna nastolatka – Wera. Brat zaginionej, Tomek, podejrzewa, że to właśnie Alicja może być kluczem do odnalezienia jego siostry. Powrót influencerki staje się też źródłem konfliktów w grupie jej ukochanych przyjaciół. Łączy ich bowiem mroczny sekret, a od zawsze wiadomo, że tajemnica to najsilniejsza więź…

W obsadzie serialu zobaczymy między innymi Helenę Englert, Marietę Żukowską, Jowitę Budnik, Katarzynę Gałązkę, Marcela Opalińskiego, Milę Jankowską, Sebastiana Delę, Stanisława Linowskiego, Bartka Deklewę, Vitalika Havryla, Natalię Iwańską, Adama Cywkę, Marcina Steca oraz Sandrę Drzymalską.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa
Tagi: HBO Max | #BringBackAlice


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.