» Wieści » Garść informacji o nowej Pamięci absolutnej

Garść informacji o nowej Pamięci absolutnej

31-03-2011 12:27 | Mateusz 'Umbra' Nowak

Garść informacji o nowej Pamięci absolutnej
Poznaliśmy kilka szczegółów przygotowywanej właśnie nowej wersji Pamięci absolutnej. W pierwowzorze ekranizacji opowiadania Philipa K. Dicka pt. Przypomnimy to panu hurtowo sprzed 22 lat, główną rolę zagrał Arnold Schwarzenegger. Tym razem wystąpi w nim Colin Farrell.

Akcja rozgrywać się będzie w niedalekiej przyszłości, w czasach gdy światem rządzą dwie superpotęgi: Euromeryka i Nowy Szanghaj. Głównym bohaterem, w którego wcieli się Farrell, jest Douglas Quaid, zwykły obywatel Nowego Szanghaju. Zaczyna on wierzyć, że jest szpiegiem. Nie wie tylko, dla której strony pracuje.

Propozycję roli czarnego charakteru otrzymał Bryan Cranston. Ma on zagrać Vilosa Cohaagena, prezydenta Euroameryki, który planuje inwazję na Nowy Szanghaj.

Obraz reżyseruje Len Wiseman. Światowa premiera została zaplanowana na 3 sierpnia 2012 roku.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Filmweb
Tagi: Arnold Schwarzenegger | Bryan Cranston | Colin Farrell | pamięć absolutna | Philip K. Dick. | Przypomnimy to panu hurtowo


Czytaj również

Komentarze


~Markiz

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Cóż, jako fan Dicka mam tylko jedno pytanie - jak to wszystko ma się do fabuły książki? To irytujące. Mówią: "Ekranizujemy Dicka!" A Dicka nie ma w tym za grosz...
31-03-2011 17:16
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
"Przypomnimy to panu hurtowo" jest opowiadaniem, nie powieścią.
31-03-2011 22:03

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.