» Wieści » Gandalf świętuje 19 lat

Gandalf świętuje 19 lat

16-03-2023 20:30 | Jan 'gower' Popieluch

Gandalf świętuje 19 lat

Zaprzyjaźniona z Polterem księgarnia Gandalf obchodzi w marcu swoje 19 urodziny. Z tej okazji przygotowała promocje oraz konkurs, w którym można wygrać weekend w hotelu, kolację w restauracji, bilety, czytniki, gry, filmy i zabawki.

Radosław Cetnarowicz, Członek Zarządu Gandalf.com.pl, tak skomentował 19 lat istnienia sklepu:

Nasza firma od 19 lat rozwija się z myślą o klientach. Stale poszerzamy ofertę oraz wprowadzamy najnowsze i najlepsze rozwiązania sprzedażowe, aby dbać o komfort kupujących. Cieszymy się, że zyskujemy ich zaufanie, o czym świadczy popularność naszego e-commerce. 19 urodziny Gandalf.com.pl to idealna okazja, aby przedstawić specjalną ofertę skierowaną do wszystkich osób robiących u nas zakupy, a także do tych, którzy potencjalnie mogą zostać naszymi klientami. Mam nadzieję, że cała społeczność Gandalf.com.pl będzie świętować razem z nami!

Aby wciąć udział w urodzinowym konkursie, należy nagrać krótki film z życzeniami urodzinowymi dla Gandalfa i wysłać link do niego na [email protected] Nagrodą główną jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu przy ul.Piotrkowskiej w centrum Łodzi, kolacja w eleganckiej restauracji na tętniącym życiem OFF-ie, a także bilety do naszych Orientarium i Centrum Nauki i Techniki EC1. Wygrać możecie również czytnik PocketBook Era, zestawy gier od wydawnictwa Nasza Księgarnia oraz pakiet filmów i zabawek filmowych.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Gandalf
Tagi: Gandalf


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.