» Wieści » Filmowy prequel Igrzysk Śmierci otrzymał oficjalny zwiastun

Filmowy prequel Igrzysk Śmierci otrzymał oficjalny zwiastun

|

Filmowy prequel Igrzysk Śmierci otrzymał oficjalny zwiastun

17 listopada 2023 roku na ekrany kin trafi film aktorski oparty na książce Ballada ptaków i węży, prequela cyklu Igrzyska Śmierci autorstwa Suzanne Collins. W sieci zamieszczono już pełny trailer tej produkcji, która opowiadać ma o przeszłości znanego z trylogii prezydenta Snowa – zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią.

Oto zarys fabuły książki:

Dziesiąte Głodowe Igrzyska rozpoczyna poranek dożynek. W Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow zamierza skwapliwie skorzystać z szansy, jaką jest rola mentora, i zdobyć sławę. Potężny niegdyś ród Snowów podupadł i niepewny los Coriolanusa zależy teraz od tego, czy zdoła on pokonać innych mentorów urokiem osobistym i sprytem.

Tyle że los nie bardzo mu sprzyja. W udziale przypadła mu dziewczyna z Dystryktu Dwunastego, najbiedniejszego z biednych. Losy obojga splotą się ciasno – każda decyzja, którą podejmie Snow, może prowadzić do sukcesu lub porażki, triumfu lub klęski. Na arenie rozgrywa walkę na śmierć i życie, ale poza areną zaczyna się w nim budzić współczucie… Tylko jak postępować według zasad, gdy pragnie się przetrwać za wszelką cenę?

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Ballada ptaków i węży | Igrzyska śmierci | Suzanne Collins


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.