» Wieści » Filmowe plany Marvela

Filmowe plany Marvela

09-08-2010 15:12 | Krzysztof 'Azgaroth' Pietrzyk

Filmowe plany Marvela
Marvel podał tytuły kolejnych komiksów, które w przyszłości zostaną zekranizowane. Na liście znalazły się: Iron Fist, Black Panther, S.H.I.E.L.D., Doctor Strange oraz Guardians of the Galaxy.
Źródło: Filmweb
Tagi: Marvel


Czytaj również

Marvel's Avengers
Psychofani są wśród nas
- recenzja
Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem
Walka nigdy się nie kończy
- recenzja
Graliśmy w Marvel's Avengers
Superbohaterowie o zmarnowanym potencjale
- pierwsze wrażenia

Komentarze

string(15) ""

Kumo
   
Ocena:
0
Hmm... Doktora Strange kojarzę (ciekawe, w jakim klimacie go zrobią), S.H.I.E.L.D. też (pewnie będzie przypominało G.I. Joe). Reszty nie znam - ktoś może w skrócie opisać?
09-08-2010 17:10
~vramin

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Dr.S jest w animacji- bardzo fajny..i fabuła i rysunek.Kiepski wybór jak na analityków Marvela, chodz my znamy 1/1000 tego co wypuszczają . Juz lepiej zapłacic i zrobic nowego X-mana. Nie ma co się dziwić- rynek amerykański.Tam koszą kasę,nie chodzi o inne wartości.
09-08-2010 21:33
~Izek Inge

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Black Panther to film robiony chyba dla Obamy. Postać była kiepska w momencie pojawienia się w universum Marvela i niewiele zmieniło się od tamtej pory. Iron Fist to już w ogóle dramat i nawet wygibasy Bendisa, które przy nim wyczyniał w "The New Avengers", nie zmienią faktu, że jedyną mocą tego bohatera jest bardzo twarda ręka. Co do "Guardians of the Galaxy" - chciałbym wierzyć, że zabiorą się za najnowszą odsłonę tej grupy, którą stworzył Dan Abnett - czyli (początkowo) historii w stylu "Parszywej dwunastki", gdzie w skład grupy wchodzą między innymi gadający szop-pracz, żywe drzewo i pies telepata wysłany w kosmos przez Związek Radziecki. Niestety czuję, że wybór padnie na oryginalnych Guardiansów, o których można powiedzieć tyle, że mieli głupawe kostiumy, a jeden z nich fajnego irokeza.
10-08-2010 11:31

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.