» Dog Soldiers

Dog Soldiers

Dodał: Piotr 'Nasstar' M.

Dog Soldiers
7.27
Ocena użytkowników
Średnia z 13 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0

Dodaj do swojej listy:
chcę obejrzeć
kolekcja
Reżyseria: Neil Marshall
Scenariusz: Neil Marshall
Muzyka: Mark Thomas
Zdjęcia: Sam McCurdy
Obsada: Sean Pertwee, Kevin McKidd, Emma Cleasby, Liam Cunningham

%DANE%

Oddział brytyjskich żołnierzy zostaje wysłany do Szkocji na manewry. Wyprawa, zapowiadająca się na kolejne rutynowe ćwiczenia, staje się koszmarem dla sierżanta Harry’ego Wellsa (SEAN PERTWEE), strzelców Lawrence’a Coopera (KEVIN McKIDD), Joe Kirkleya (CHRIS ROBSON), Terry’ego Milburna (LESLIE SIMPSON), Phila Witherspoona (DARREN MORFITT) oraz kaprala Bruce’a Campbella. Trafiają oni do obozu kapitana Richarda Ryana (LIAM CUNNINGHAM), który dowodzi tajną misją na zlecenie wydziału operacji specjalnych. Znajdują go ciężko rannego, a jego podwładnych - rozszarpanych na strzępy.

Żołnierze zaszokowani masakrą zastaną w obozie, chcąc znaleźć schronienie udają się do tajemniczej Megan (EMMA CLEASBY) mieszkającej w odludnej, leśnej chacie.

Dom ma już jednak nowych gospodarzy. Jest siedzibą głodnych wilkołaków, które pragną odzyskać chatę i pożreć chroniących się w niej ludzi.

Żołnierze schwytani w pułapkę, pozbawieni łączności radiowej i amunicji, mogą polegać wyłącznie na sobie. Wojskowe szkolenie nie przygotowało ich do walki z potwornymi demonami, czyhającymi na ich życie.

Kto przetrwa oblężenie? Co się stanie z tymi, którzy ocaleją?

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.