» Wieści » Detektyw Monk powraca

Detektyw Monk powraca

|

Detektyw Monk powraca

Serwis Variety poinformował, że platforma streamingowa Peacock zamówiła produkcję filmu Mr. Monk’s Last Case: A Monk Movie o detektywie Adrianie Monku, a udział w pracach nad nim wezmą gwiazdy i twórcy oryginalnego serialu, emitowanego w latach 2002-2009. Znany nam detektyw powróci, aby rozwiązać ostatnią i bardzo osobistą sprawę dotyczącą jego ukochanej pasierbicy Molly, dziennikarki przygotowującej się do ślubu.

Tony Shalhoub po raz kolejny zagra Adriana Monka, detektywa konsultanta, który cierpi na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne i szerokie spektrum fobii. Innymi powracającymi członkami obsady będą Ted Levine jako Leland Stottlemeyer, Traylor Howard jako Natalie Teeger, Jason Gray-Stanford jako Randy Disher, Melora Hardin jako Trudy Monk oraz Hector Elizondo jako dr Neven Bell. Twórca serialu Andy Breckman napisze scenariusz i będzie pełnił rolę producenta wykonawczego.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: variety.com
Tagi: Detektyw Monk | Peacock | Mr. Monk’s Last Case: A Monk Movie


Czytaj również

Maj w HBO
Subiektywny przegląd ramówki HBO dla Polterowców i nie tylko

Komentarze


Aesthevizzt
   
Ocena:
0

Z jednej strony jak dla mnie petarda, ale z drugiej obawiam się takich powrotów po latach chociażby z uwagi na tak jak bardzo pozmieniali się aktorzy.

PS: Byliśmy z tym newsem szybsi niż filmweb ;)
 

16-03-2023 18:10
Kaworu92
   
Ocena:
0

Fajno UwU

17-03-2023 18:48

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.