» Wieści » Derrickson reżyserem Deus Ex

Derrickson reżyserem Deus Ex

|

Derrickson reżyserem Deus Ex
CBS Films ogłosiło, że Scott Derrickson (Sinister, Egzorcyzmy Emily Rose) zostanie reżyserem filmowej adaptacji Deus Ex: Human Revolution, gry ze stajni Square Enix.

"Deus Ex to fenomenalna, inteligentna, zrobiona z duszą gra cyberpunkowa" - powiedział w oświadczeniu Derrickson. - "Dzięki kombinacji niesamowitej akcji i napięcia z wielkimi filozoficznymi zagadnieniami Deus Ex jest ciekawy i odważny, dlatego powstanie z niego niesamowity film. Cargill i ja nie możemy się już doczekać, żeby przenieść go na wielki ekran."

Przy filmie Derrickson ponownie będzie współpracował z C. Robertem Cargillem, który ma stworzyć scenariusz. Producentami zostaną Roy Lee i Adrian Askarieh, wraz z Johnem P. Middletonem jako producentem wykonawczym.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: IGN
Tagi: Deus Ex: Bunt Ludzkości | Deus Ex: Human Revolution | Deus Ex


Czytaj również

Komentarze


Vermin
   
Ocena:
0
Jakoś nie wróżę aby ta ekranizacja była udana. Fabułą gry bardzo mnie wciągnęłqa, jednak patrząc na Hollywood i ich scenarzystów to raczej wyjdzie chryja.
16-11-2012 14:28
Umbra
   
Ocena:
+3
Vermin skąd taka ocena, na pewno nie obejrzałeś ostatnio kilku słabych filmów i nie wpłynęło to na Twoją ocenę odnośnie filmów z Hollywood? Bo większość dobrych filmów jakie widziałem pochodzi właśnie stamtąd ; ) W tym i kino sci-fi.
16-11-2012 21:06

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.