» Wieści » Death Stranding: powstanie film na podstawie gry Hideo Kojimy

Death Stranding: powstanie film na podstawie gry Hideo Kojimy

|

Death Stranding: powstanie film na podstawie gry Hideo Kojimy

Wytwórnia A24, coraz popularniejsza wytwórnia znana z między innymi takich produkcji, jak Wszystko wszędzie naraz oraz Midsommar, zajmie się stworzeniem filmowej adaptacji gry Death Stranding, stworzonej przez Kojima Productions i wypuszczonej na rynek w 2019 roku. Informację potwierdził już sam Hideo Kojima, który w 2020 roku został nagrodzony BAFTA Fellowship za swój wkład w popkulturę.

Kojima nie od lat ukrywa, że pasjonuje się kinematografią i słynie z tytułów, w których duży nacisk stawiany jest na filmowość i fabułę. W samym Death Stranding wizerunku i głosów głównym postaciom użyczyli Norman Reedus, Mads Mikkelsen i Léa Seydoux – nie wiadomo jednak, czy będą oni zaangażowani także w ekranizację gry.

 

 

Oto zarys fabuły tej produkcji:

W przyszłości tajemnicze zdarzenie zwane Wdarciem Śmierci otworzyło drzwi pomiędzy wymiarami żywych i umarłych, przez co okropne stworzenia z zaświatów przemierzają teraz zniszczoną Ziemię, zamieszkałą przez niedobitki społeczeństwa.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Jako Sm Bridges masz za zadanie nieść nadzieję ludzkości poprzez zjednoczenie ostatnich ocalałych żyjących w zdziesiątkowanej Ameryce. Czy scalisz zrujnowany świat – krok po kroku?

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Tor.com
Tagi: Death Stranding | A24


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.