» Wieści » Deadpool i reżyser od reklam?

Deadpool i reżyser od reklam?

27-10-2010 18:27 | Mateusz 'Umbra' Nowak

Deadpool i reżyser od reklam?
Adam Berg, z pochodzenia Szwed, zdobył dwie nagrody na festiwalu reklamy w Cannes. Czemu o tym piszemy? Bo najprawdopodobniej to on stanie za kamerą filmu Deadpool, który ma być sidequelem Wolverine'a.

W filmie mamy być świadkami wczesnych losów Wade'a Wilsona – socjopaty o wisielczym humorze i niewyparzonej gębie. W swoim życiu próbował sił jako żołnierz jednostek specjalnych armii amerykańskiej, karierę przekreśliło jednak dyscyplinarne usunięcie. Po przygodach w armii zaczął zarabiać na chleb jako najemnik. Po tym, jak rozwinęła się u niego choroba nowotworowa, zdecydował się na poddanie eksperymentowi w ramach projektu Weapon X. Uzdrowienie przypłacił zdeformowaniem, zarówno fizycznym, jak i psychicznym.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Filmweb
Tagi: Wolverine | Deadpool | Adam Berg


Czytaj również

Deadpool kontra Staruszek Logan
Kiedy doświadczenie spotyka młodość
- recenzja
Batman: Ostatni rycerz na Ziemi
Mały deszcz z dużej chmury
- recenzja
Deadpool #10: Tajne Imperium
Deadpool jak zwykle ostatni
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

malarz1989
   
Ocena:
0
A czy ten z filmu o Wolverinie nie odbiega jakoś drastycznie od pierwowzoru z komiksu ? Komiksu szczerze mówiąc nie miałem okazji czytać, ale ktoś mi kiedyś marudził, że Deadpool z X-Manów "...to nie jest prawdziwy Deadpool...".

Jak to jest, co?
28-10-2010 07:41
New_One
   
Ocena:
0
Mój znajomy natomiast twierdzi, że mimo wszystkich ułomności X-Men Origins: Wolverine, sposób przedstawienia mutantów jest w tym obrazie jak najbardziej udany. Oczywiście "ufilmowiono" je nieco, ale on przyjął to na plus (a jest fanem serii komiksowych).
28-10-2010 15:58
Qball
   
Ocena:
0
Daj spokój. Wolverine z Origins to wersja Wolvie Light. I to bardzo light. A sama seria filmowa ma sie do komiksu prwie nijak. A postać Logana to już w ogóle. Właśnie sobie odświeżyłem Weapon X...ehhh.
28-10-2010 20:09

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.