» Wieści » Dalszy ciąg Gwiezdnych wojen?

Dalszy ciąg Gwiezdnych wojen?

24-10-2010 17:04 | Mateusz 'Umbra' Nowak

Dalszy ciąg Gwiezdnych wojen?
Na portalu IESB można przeczytać rewelacje o tym, jakoby George Lucas, odpowiedzialny za gwiezdną sagę, miał w planach dalszy jej ciąg.

Podobno nowa trylogia ma zostać zrealizowana w technologii 3D. Przedstawiciele reżysera zdementowali pogłoski, aczkolwiek warto pamiętać, że takie informacje prawie nigdy nie pojawiają się w mediach bez powodu.
Źródło: Movieline

Komentarze

string(15) ""

~X

Użytkownik niezarejestrowany
    Warto dodac...
Ocena:
0
...ze nie mialby zasiasc w fotelu rezysera, a jedynie zajac sie produkcja.
25-10-2010 06:06
malarz1989
   
Ocena:
0
Teoretycznie miał ją w planach chyba już tuż po nakręceniu pierwszej sagi, czy nie ? Słyszałem, że doszedł do wniosku, że pierwsze trzy części to jedynie jedna z trzech części szerszej opowieści. W sumie to bym się ucieszył z kolejnej trylogii. Ciekaw jestem tylko jakiego okresu by ona dotyczyła.
25-10-2010 08:22
Umbra
   
Ocena:
0
No właśnie nie wiadomo na razie na temat dużo więcej, na pewno było by to po 6 epizodzie, ale czy od razu po czy też ileś tam lat później, nie wiemy.
I tak, owszem, doniesienia jakoby GW miałyby mieć 9 epizodów pojawiały się już wcześniej, ale teraz nic po drodze nie stoi "na przeszkodzie" bo mamy już 6 części. Może, może w końcu kiedyś się doczekamy. Jak dla mnie może robić je bez końca!:D

X: 5 i 6 epizod też nie był reżyserowany przez Lucasa.
25-10-2010 12:34
Nadiv
   
Ocena:
+2
Jako fan Gwiezdnych Wojen, wolałbym aby do tego nie doszło. Ta seria ma już swój koniec, jest zamkniętą opowieścią. Jakakolwiek kontynuacja byłaby już tylko na siłę i mogłaby zepsuć kultowy obraz całości. Już epizody 1-3 były, w porównaniu ze starą trylogią...no, takie sobie. Zauważcie zresztą, jak bardzo zmieniły (wraz z odpowiednimi grami komputerowymi) obraz i klimat oryginalnych Gwiezdnych Wojen. Mimo wspólnego uniwersum, postaci i historii...to zupełnie różne filmy, zupełnie inny poziom.

Szkoda by było niszczyć taką fajną historię typowym komercyjnym sithem...tfu, shitem ;) (wiem, że komercja wpisana jest w SW od zawsze - ale od momentu, gdy możliwe stało się zastąpienie fabuły ekscytującymi efektami specjalnymi, przybrała wyjątkowo gorzki wydźwięk)
25-10-2010 17:20
malarz1989
   
Ocena:
0
Ale przecież efekty specjalne zawsze były tym co przyciągało do Gwiezdnych Wojen. 30 lat temu gdy saga się rozpoczynała były to filmy bez precedensu jeśli chodzi właśnie o jakość i skalę efektów specjalnych - czy się mylę ?

Poza tym jakby Lucas na przykład odciął się od wszystkich wariacji typu Yuuzhan Vong to by raczej wyszło na dobre. Bo jako fan SW wiesz na bank, że historia na filmach się nie skończyła :P

Lucas na bank zrobi to z właściwym Gwiezdnym Wojnom rozmachem i pompą. O ile zatrudni lepszych aktorów, lub ich jakoś przyciśnie to będzie to kolejny hit. Inaczej być nie może.
25-10-2010 18:42
Umbra
   
Ocena:
0
malarz nie mylisz się, głównie, jeśli nie tylko, dzięki efektom film odniósł sukces kasowy. Poza tym, Nadiv dla Ciebie epizody 1-3 mogą być słabe, dla mnie 2 i 3 epizod to najlepsze części sagi. I nie tylko dla mnie, nie licząc niektórych moich znajomych, na forum poltera też takie posty dało się czytać. Więc nie siejmy źle wymierzonej propagandy, bo ja jako fan chciałbym zobaczyć jak najwięcej części gwiezdnych wojen.
Chyba żeby miały być naprawdę do bani, ale o tym się nigdy nie przekonamy dopóki nie zobaczymy.
25-10-2010 20:06

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.