» Wieści » Daisy Ridley ponownie zagra Rey w nowym filmie Star Wars

Daisy Ridley ponownie zagra Rey w nowym filmie Star Wars

|

Daisy Ridley ponownie zagra Rey w nowym filmie Star Wars

W trakcie wydarzenia Star Wars Celebration zapowiedziano kolejne trzy filmy, które należeć będą do uniwersum Gwiezdnych Wojen. W pierwszym z nich ponownie zagra Daisy Ridley, czyli aktorka, która wcieliła się w Rey, protagonistkę trylogii składającej się z filmów Przebudzenie Mocy, Ostatni Jedi i Skywalker. Odrodzenie.

Jego akcja ma rozgrywać się 15 lat po zakończeniu owej trylogii i opowiadać o tym, jak Rey odbudowuje zakon Jedi. Za reżyserię odpowiadać będzie Sharmeen Obaid-Chinoy, znana między innymi z serii Ms. Marvel, a scenariusz napisze Steven Knight (twórca serialu Peaky Blinders).

Drugi z zapowiedzianych filmów ma natomiast opowiadać o narodzinach zakonu Jedi, około 25 tysięcy lat przed akcją przedstawianą w firmach. Owe czasy mają nosić nazwę Świtu Jedi. Za ów projekt ma odpowiadać James Mangold, twórca filmu Logan. Wolverine.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Z kolei trzecia produkcja ma stanowić zwieńczenie historii opowiadanych w serialach Mandalorianin, Ahsoka i Skeleton Crew. Reżyserią zajmie się tu ponownie Dave Filoni.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Star Wars | Gwiezdne wojny | Mandalorianin | Ahsoka


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.