» Wieści » Cowboy Bebop w nowym zwiastunie

Cowboy Bebop w nowym zwiastunie

28-10-2021 13:35 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Cowboy Bebop w nowym zwiastunie

Na platformie streamingowej Netflix wkrótce zadebiutuje serial aktorski inspirowany kultowym anime Cowboy Bebop. Do sieci trafił z tej okazji kolejny zwiastun tej produkcji – zapraszamy do oglądania. Data premiery serialu została wyznaczona na 19 listopada.

Cowboy Bebop to pełen akcji kosmiczny western opowiadający historię trójki „kowbojów” — łowców nagród, którzy uciekają przed demonami przeszłości. Spike Spiegel (John Cho), Jet Black (Mustafa Shakir) i Faye Valentine (Daniella Pineda) bardzo się od siebie różnią, ale łączy ich jedno — są śmiertelnie niebezpieczni. Razem tworzą nieco chaotyczną, acz barwną drużynę, która za odpowiednią zapłatę gotowa jest pojmać najgroźniejszych przestępców całego Układu Słonecznego. Jednak zuchwałość i sarkazm nie pomogą im w konfrontacji z najgroźniejszym przeciwnikiem, jakim jest ich własna przeszłość.

Cowboy Bebop powstał na podstawie popularnego serialu anime. Producentami serialu są André Nemec, Jeff Pinkner, Josh Appelbaum i Scott Rosenberg z firmy Midnight Radio, Marty Adelstein i Becky Clements z firmy Tomorrow Studios, Makoto Asanuma, Shin Sasaki i Masayuki Ozaki z firmy Sunrise Inc., Tim Coddington, Tetsu Fujimura, Michael Katleman, Matthew Weinberg i Christopher Yost. André Nemec jest też showrunnerem. Reżyser serialu anime Shinichirō Watanabe pełni rolę konsultanta, a autorka ścieżki dźwiękowej Yoko Kanno napisała muzykę również do serialu aktorskiego. W pozostałych rolach Alex Hassell i Elena Satine.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Netflix | Cowboy Bebop


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Tiszka
   
Ocena:
0

No jaram się, co mam robić x) 

29-10-2021 12:14
Aesthevizzt
   
Ocena:
0

Mam nadzieję, że nie TAK ( ͡° ͜ʖ ͡°)

29-10-2021 18:07
Tiszka
   
Ocena:
0

<wachluje się od gorąca>  JESZCZE nie :D 

30-10-2021 17:13

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.