» Wieści » Conan w 3D

Conan w 3D

|

Conan w 3D
Znana jest już data zagranicznej premiery filmu Conan. Jak podają internetowe źródła, na ekranach amerykańskich kin pojawi się on 19 sierpnia 2011 roku.

Film, który jest nową wersją historii z powieści Conan Barbarzyńca Roberta E. Howarda, ma być zrealizowany w technologii 3D.

Tytułową rolę gra Jason Momoa (znany m.in. z serialu Stargate: Atlantis). Oprócz niego w filmie zobaczymy też Rachel Nichols, Stephena Langa, Rona Perlmana, Saida Taghmaoui i Rose McGowan.
Źródło: ComingSoon.net
Tagi: Conan | Jason Momoa | Lionsgate


Czytaj również

Komentarze


~Miedza

Użytkownik niezarejestrowany
    Eeee...?
Ocena:
0
@"Film, który jest nową wersją historii z powieści Conan Barbarzyńca Roberta E. Howarda"

Że z jakiej powieści??? Nie było takiej powieści jak "Conan Barbarzyńca". Jedyna powieść o Conanie, jaka wyszła spod pióra Roberta E. Howarda, to "Godzina Smoka" i jej akcja ma miejsce, gdy czterdziestoparoletni Conan jest już królem Akwilonii.
Reszta tekstów Howarda o Cymmeryjczyku to już tylko dłuższe i krótsze opowiadania, a było ich bodaj kilkanaście (plus kilka niedokończonych, naszkicowanych lub istniejących jako konspekty) i żadne z nich nie nosiło tytułu "Conan Barbarzyńca".
30-10-2010 21:19
earl
   
Ocena:
0
@ Miedza

Czy "Godzina Smoka" nie jest o tym, jak Nemedyjczycy za pomocą wskrzeszonego maga odbierają Conanowi tron Akwilonii a ten musi się tułać na południe, aby znaleźć jakiś pierścień, by temu magowi odebrać moc, którą włada?
31-10-2010 20:30

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.