» Wieści » Christian będzie Brucem po raz ostatni?

Christian będzie Brucem po raz ostatni?

|

Christian będzie Brucem po raz ostatni?
W rozmowie z E! Online, Christian Bale zdradził niedawno, że prawdopodobnie w filmie The Dark Knight Rises po raz ostatni będzie mu dane wcielić się w rolę Bruce'a Wayne'a a.k.a. Batmana.

Warto jednak zaznaczyć, że aktor nie wyklucza dalszej współpracy z Christopherem Nolanem przy ewentualnych kolejnych projektach związanych z Mrocznym Rycerzem.
Źródło: MovieWeb
Tagi: Christian Bale | christopher nolan | Batman | The Dark Knight Rises


Czytaj również

Komentarze


earl
   
Ocena:
0
Zabawna rozmowa. Przeczytałem całą wymianę argumentów i polepszył mi się humor, mimo tej paskudnej pogody i steranego pracą dnia.
25-11-2010 16:12
~~~&~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Też, słyszałem o takiej akcji, ale rodzi się pytanie, ilu z nas zachowałoby się inaczej ? To było na planie terminatora 3, cały dzień zapewne ciężkich, wymagających wysiłku fizycznego ujęć, wiele powtórzeń i ktoś nagle przez swoją amatorszczyznę psuję całą sprawę. Na wszystko można patrzyć z różnych stron.
25-11-2010 17:19
New_One
   
Ocena:
0
Może jestem dziwny, ale ja tam Bale'a lubię. I nawet nie wiem, czy "pomino" rzeczonej akcji z planu, czy "również dzięki" tej akcji. Rozbawiła mnie, zamiast mnie oburzyć.

W sprawie rodzinnej Bale'a się nie wypowiadam, bo nie jestem w temacie i równie dobrze może to być plotka.

Przechodząc więc pół-płynnie do tytułu newsa, którego pierwszy, mylny odczyt wywoływał wrażenie zabawnej literówki: 1. cieszę się, że Bale nie będzie bucem po raz ostatni - dobrze mu to wychodzi; 2. i tak nikt by w to nie uwierzył! ;]
25-11-2010 22:11
~Gol

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Szkoda, jako Batman był całkiem niezły.
28-11-2010 08:29

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.