» Wieści » Być jak Tony Stark

Być jak Tony Stark

25-09-2013 21:24 | Kamil 'New_One' Jędrasiak

Być jak Tony Stark

Od kilku tygodni posiadacze iPhonów mogą poczuć się trochę jak najsłynniejszy na świecie (fikcyjny) "geniusz, miliarder, playboy i filantrop" w jednej osobie, czyli Tony Stark. To zaś za sprawą aplikacji mobilnej dla systemów iOS, opatrzonej znamienną nazwą J.A.R.V.I.S.

Dostępny za darmo program przenosi filmowego bota, towarzyszącego na ekranie Starkowi/Iron Manowi, do naszych kieszeni. Aplikacja sterowana jest głosem, a do tego przemawia do użytkownika głosem aktora Paula Bettany'ego, który nagrał na jej potrzeby przeszło 20 godzin materiału audio. 

Program umożliwia dostęp do materiałów zawartych na Blu-ray (w tym opisy 42 kostiumów Iron Mana i tajemniczy plik "Ghost"), może służyć za budzik, dyktafon, zegarek, odtwarzacz multimediów, przeglądarkę internetową, aplikację pogodową czy aplikację pośredniczącą do obsługi serwisów społecznościowych. Zasadniczo więc J.A.R.V.I.S. to swego rodzaju nakładka na software smartphonów firmy Apple. Można jedynie przypuszczać, że doczeka się jeszcze co najmniej kilku aktualizacji poszerzających funkcjonalność o nowe rozwiązania. Screeny prezentujące wczesny oraz bieżący wygląd oprogramowania znajdziecie w galerii Marvela oraz galerii SuperHeroHype, a ich drobną próbkę również poniżej.

Źród?o: SuperHeroHype?ród?o: SuperHeroHype

?ród?o: Marvel

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Marvel
Tagi: Tony Stark | Marvel | Iron Man | J.A.R.V.I.S. | Apple | iPhone


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.